Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkaruha+pulóver bakancsban...

Munkaruha+pulóver bakancsban autógumikat pakolni ilyenkor. Hogy nem fordul fel ettől valaki?

Figyelt kérdés

Egy gumis műhelyre néz az irodánk ablaka, egy ősz hajú ember kezeslábasban, pulóverben autógumikat pakol egész nap egy teherautóra.

Én még rövidgatyában is izzadok kint, ha semmit nem csinálok.

Az oké, hogy nem vagyunk egyformák, de ennyire?


2021. jún. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire. Jobb kondiban van.
2021. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Az ember sok mindenhez tud alkalmazkodni.Bizonyára te még nem nagyon végeztél fizikai munkát.Ezért furcsállod.De ha rá lennél kényszerülve,akkor néhány hónap alatt valószínűleg megszoknád.
2021. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttál már a sivatagban rövidnadrágban meg pólóban flangálni helyieket? Ugye jellemzően vastag szövetű, fejet is takaró, hosszú ruhában vannak? Mit gondolsz, miért? Leszámítva persze a vallási okojat.
2021. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolom találkoztál már olyan cuccal, amiket hordanak a sivatagban, meg mi van alatta stb.

Nem, én sem.

Na vajon?

#2, téged is kiraknának a hőségbe pulóverben, első lenne, hogy elkezdenél visítani, mint egy szopós malac.

De, dolgoztam már fizikai munkát.

2021. jún. 18. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Sima szövet, semmi extra.

A hosszú, réteges ruha véd a leégés ellen, és mivel a levegő hőszigetel, ezért nem is melegszik fel igazán.

2021. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!