Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Etikus valakit csak a szexre...

Etikus valakit csak a szexre tartani?

Figyelt kérdés

Régóta nincs senkim, nem is férne bele az életembe de a szex nagyon hiányzik. Hogyan férne össze ez a kettő? Nő vagyok.

Nem szeretnék senkit átverni.


2021. jún. 19. 01:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Ha mindkét fél elfogadja ezt.
2021. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Hamarosan vagy száz dickpic közül válogathatsz, biztosan lesz közte kedvedre való, mutatós darab. A férfiaknak a szexkapcsolat a lehető legjobb dolog ami történhet velük az életükben. Nem kell egy punciért elviselni a nő hülyeségeit, lelki bajait, rigolyáit, piszkálódását, követelőzését, hatalmi és érzelmi játszmáit. Nem kell a kedvét keresni, nem kell korlátok között, pórázon tartva létezni. Nem kell osztozkodni a vécén sem. Csak szex és más semmi. Túl szép hogy igaz legyen.
2021. jún. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Trollkérdés, vagy valami legkisebb tündérkirálylány írta ki közvetlenül a naivitási verseny megnyerése után?
2021. jún. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Tehát ember vagy szexuális vággyal, rajtad kívűl van még párszázmillió. Az, hogy nem kell kapcsolat, az sem valami egyedi eset. Sokan élnek nyílt kapcsolatban, csak kalandokban is sokan benne vannak. Etikus? Ha megvezeted a partnereidet, és játszol az érzelmeikkel szándékosan, akkor nem. Ha tiszta lappal indulsz, nem árulsz zsákbamacskát, akkor senki nem hibáztathat. Azt csinálsz, amit akarsz, csak ne b*szd át szánt szándékkal az embert a vágyaid kielégítése miatt, mert az már nem feltétlen szép dolog.
2021. jún. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sincs senkim!
2021. jún. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen. megbeszéltük, hogy ez erről szól. teljesen jól működött
2021. jún. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel valahogy én is így vagyok, a különbség az, hogy nőként sokkal több lehetőséged van. Tényleg csak azon múlik, hogy legyen letisztázva, hogy ez a kapcsolat miről szól, és a megfelelő embert találd meg rá. Tudniillik, akárki, akármit is mond, a férfiaknak is vannak érzéseik, és ők is tudnak kötődni, szeretni.

Csak fordítva működünk, nőknél általában a testiséghez kellenek érzelmek, a férfiaknál meg a testiség hozza magával az érzelmeket, ha hozza. Ez persze nagy általánosítás, de mondjuk, hogy túlnyomórészt így van.

2021. jún. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Etikus
2021. jún. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt képzelitek, hogy nőként könnyű szexkapcsolatot összehozni, a nagy francokat. A pasik vagy egyéjszakásat akarnak, vagy komolyat. Nagyon ritka, hogy hosszú távú szexkapcsolatot akarjanak. Mondjuk nőknek nem is igazán való, mert a legtöbbjük buta és belezúg a pasiba.
2021. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha nem a 20 éves korosztályból válogatsz, akkor fogsz találni ilyen férfit. A fiataloknak valóban az a lényeg, hogy minél új élményt szerezzenek, ez a korukból fakadóan talán érthető is. Már aki nem hosszú távút akar.

De ha nem hiszel nekem, keress bátran, megbeszéljük. :)

2021. jún. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!