Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent megunok, mindig új...

Mindent megunok, mindig új dolog kell. Most akkor ezentúl mindig instabil életem lesz?

Figyelt kérdés

Ikrek vagyok, utálom az ezotérikus baromságokat, de kb mindenhol azt írják, hogy mindent megunnak, mindig új dolgok kellenek nekik. Mind a munkában, mind a párkapcsolatban képtelen vagyok megállapodni, mert bármennyire is élvezem a dolgokat, megunom, és keresek mást ami érdekel. Ennek eredménye hogy egyszer van bőven pénzem, egyszer meg kb földönfutó vagyok, utcára mondjuk sose kerültem, nem is nagyon aggódtam ez miatt, inkább csak az aggaszt, hogy az a sztereotipikus élet, hogy fix munka, minden nap hazajárni a családhoz, együtt menni aludni az asszonnyal... ÉS ÚJRA ÉS ÚJRA ÉS ÚJRA életem végéig, elképzelni nem tudom, megunnám ezt is. Ilyenkor mi van? Voltam már szerelmes, azt is meguntam. Nem hinném hogy kinövöm, 30 (F) leszek, nem tervezek változtatni, most épp innen 3000 km-re tervezek kiköltözni mert miért ne, nincs ott amúgy semmi konkrétum, csak változatosság. Szerintem még nem volt munkahely ahol 1 évet egyhuzamban lehúztam volna.


Vannak itt hasonló emberek, vagy ilyen egyszemélyes hadsereg vagyok / leszek ? Nem mintha gond lenne az egyedüllét, elvagyok így is, csak kiváncsiság.



2021. jún. 17. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Van. Én. Pedig bika vagyok, állítólag az állandóság a lényeg nekem. Valahol igen, mégis unom. Ne stresszelj ezen, több ilyen embert ismerek. Van köztük abszolút magasan, elismert ember is. Mégis mindig munkahelyet vált, mert ahogy belejön megunja. Párkapcsolat ugyanez. Ha úgy érzed, hogy ez nem jó, kedj el dolgozni magadon. :)

Lehet, hogy ez egyszer magától változni fog. Fiatal vagy még, élj. :)

2021. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A horoszkópos sz@rságaitok nincsen semmire se befolyással...
2021. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod ezt, mármint ahogy látom téged ez nem zavar, szóval minek is kéne változtatni? Csak arra figyelj, hogy ezt tisztázd, másokkal ne játssz, ha úgy adódik.
2021. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem zavar, csak én azt látom hogy ez inkább a ritkábbik eset. Családban is van olyan aki a szöges ellentétem, kb 3 munkahelye volt egész életében, és az utolsóból ment nyugdíjba, és egy napot soha nem volt munkanélküli, azt mondja nem is tudná elképzelni másképp. Nekem meg pont ez a fura, én ezt nem tudnám elképzelni.
2021. jún. 17. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3-5 évente váltok munkahelyet, mert rendes bér növekedést csak így lehet elérni. Manapság nem kell 15-20 éveket egy helyen töltened, ráadásul 1-2 év alatt nagyjából mindent átlátsz, ha elég tanult és intelligens vagy, utána már csak rutinból csinálsz mindent.
2021. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!