Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy valaki ennyire csak a pénzről beszél?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy barátnőmmel, bemutatta nekem a férjét, ő végig arról beszélt egész találkozó alatt, hogy hány lakása, befektetése, hitele van, hogy ő meg a barátnőm mennyire jól keresnek, meg nekem is adott lakasvasarlasi és hitelfelvételi tippeket, pedig nem kértem, és nem is tud semmit az anyagi helyzetünkről.


A barátnőmmel azelott egyáltalán nem ilyen dolgokról beszélgettünk, és fura nekem, hogy a férje ennyire penz orientált, és hogy az első találkozón végig erről beszélt. Vagy ezen nincs mit csodalkozni?


2021. máj. 31. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arról beszél, amiről tud.
2021. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Változnak az emberek!
2021. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Újgazdag lett. Általában azok ilyenek. :D

Sok gazdag rokonom van és ott is ez lett azokkal a nőkkel akik beházasodtak oda. Hirtelen mindenből a leggiccsesebb vacak kell nekik stb. Mostmár élhetnek úgy mint ahogy gyerekkorukban szerették volna, hercegnőként. :3

Persze van kivétel, de ritka.

Most örül a fejének, hogy van pénz.

2021. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de a csaj nem ilyen, azóta eltelt egy-két hónap, és sosem hozza szóba a pénzt, ő mindig is szerényen élt.


de a férje lehet, hogy újgazdag, nem tudom.

2021. máj. 31. 17:31
 5/9 A kérdező kommentje:
szóval a férje beszélt így, a barátnőmet nem vakította el a "gazdagság" csak furcsa volt nekem, hogy a férj ennyire csak erről tud beszélni.
2021. máj. 31. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a férj :D

Hát a férfiak pedig amúgy is szeretik hangoztatni ha jól megy nekik, hisz ezzel csalogatják be a hölgyeket. Lehet új gazdag is és még szeretne fel is vágni vele. :)

2021. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem, érdekes, nekem sosem beszélt még ennyire senki idegen az anyagi helyzetéről, pláne nem az első találkozón.
2021. máj. 31. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt nem a pénz a lényeg, hanem egyszerűen minden embernek van egy "felkapott" témája amiről éppen szeret beszélni. ÉS általában minenkinek olyan téma, amiben sikereket ér el és szívesen csinálja.


Most ez olyan, hogy ha találkozom egy LEGO fanatikussal, az arról fog beszélni, hogy mennyi meg milyen LEGO-ja van. Ha találkozol egy teljesítménytúrázóval az arról fog beszélni hol, kikkel, milyen túrákon volt.


Mindenki arról beszél ami éppen "fontos" neki.


Még magamon is észre vettem. Amikor telefont vásároltam folyton a "mobiltelefonok" kategóriában voltam, amikor orvoshoz jártam akkor az egészség kategóriában, amikor kocsim lett akkor az autó témában voltam aktívabb meg a KRESZ vizsga témában. Amikor ingatlant néztem akkor abban voltam aktív.


Ez egyszerűen ilyen. Mindenkinek van egy "központi" téma ami aktuális.

2021. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izgatott.
2021. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!