Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérdésem azokhoz szól, akiknek...

Kérdésem azokhoz szól, akiknek még soha nem volt párkapcsolata. Miért nem volt, és milyen érzéssel tölt el? Később szeretnétek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi.

2021. jún. 19. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Miért nem volt?" - Mert nem kellett. Tényleg. Alkalmi volt, komoly sosem. Az az alkalmi is kb. a szexben merült ki, ez is elég ritkán történt meg. Annyit változtam, hogy egy ideje nyitott vagyok rá, de én magam nem keresem. Meg is talált a talán igazi, de bonyolult eset... Mondjuk én sem vagyok túl egyszerű így belegondolva, de legalább nem néma vagyok és elmondom mit gondolok. Ez már önmagában hasznos tud lenni.

"Milyen érzéssel tölt el?" Hát, jelenleg még marcangolódok a mostani alkalmon, hogy nem akar összeállni. Előtte meg egyáltalán nem zavart, hogy nincs senkim. Mint írtam, nem is akartam senkit, szinte sohasem most hogy belegondolok. Így már hogy kvázi benne vagyok teszek olyanokat, amiken még én is meglepődök. Az 1 évvel ezelőtti énem már réges rég lekoptatta volna a jelenlegi esélyest, ehhez képest most nem megy.

"Később szeretnétek?" Most hogy adódott valami, én most szeretnék. Egyébként is akartam volna egy kapcsolatot, de ugye az élet kiszámíthatatlan. Sodródok az árral, alkalmazkodok.

2021. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Vagyok. 20-25/F
2021. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!