Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én most femináci vagyok?

Én most femináci vagyok?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk társaságban, és mondtam, hogy egy nőnek sokkal kevesebb ideje és lehetősége van az önmegvalósításra mint egy férfinek. Erre az egyik ismerős (férfi) megszólalt, hogy ez egyértelmű mivel a gyereknevelés teljes munkaidőt igényel, de miért ne lehetne ebben is kiteljesedni. Én mondtam, hogy nem biztos, hogy minden nőnek ez a célja. Erre egy másikuk megjegyezte, hogy na egy újabb femináci és röhögtek.

Nem hiszem, hogy nagyon szélsőséges dolgot állítottam, amitől az lennék.



2021. jún. 19. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Amiért azt merted mondani, hogy lehet, hogy egy nő nem abban fog kiteljesedni, hogy gyereket vállal? Nem, ettől nem vagy az.
2021. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez viszont egy hímsoviniszta beszólás vont. Mondom ezt férfiként.
2021. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Volt egy azóta törölt kérdés a válogatottról, ami alatt megjegyeztem, hogy nem érdekel a foci (férfi vagyok). Közölték, hogy hazaáruló vagyok, balliberális vagyok, b.uzi vagyok, és nem érdemlem meg, hogy magyar legyek. :)

Az alsóbbrendű létformák nem igazán szoktak észérvekkel előállni (ahhoz ész is kellene), így a másik minősítésével tesznek pontot a viták végére.

2021. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez még nem feminácizmus.

Viszont a másik ismerődsöd,aki lefeminácizott,az egy hímsoviniszta gyökér.


-egy másik férfi

2021. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy vagy az. Csak ugye kényelmes úgy gyereket vállalni, ha a párod terhes, ha a párod szüli meg, ha a párod pelenkázza, ha a párod kel fel hozzá éjszakánként..., te meg töretlen karrierrel éled tovább az életedet. Vannak férfiak, sajnos még mindig sokan, akiknek ez nagyon jó így, nem is akarnak több szerepet vállalni a szülői létből, már miért is kéne, az a nők dolga, ha te nem ezt akarod, akkor femináci vagy szerintük.


Nekem amúgy már volt olyan kapcsolatom, ahol a másik fél nagyon akart volna gyereket, én mondtam neki, hogy oké, én megszülöm, de onnantól kezdve szerepcsere. Valamiért nem tetszett neki ez a megoldás, ott is hagyott.

2021. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért lógsz ilyen hímsoviniszta gyökerekkel?


Üdv, egy másik férfi!

2021. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Az 5. közelebb áll hozzá :)
2021. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak egy nőnek, de egy férfinak is az az igazi élet, ha családja van. Mindkettejüknek kell a családjával is foglalkoznia, meg mellette mással is, ha nem akarnak teljesen belehülyülni.
2021. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
A két férfinek valló egyén, aki írta a hímsoviniszta, femináci hozzászólást, tuti nő, felismerni őket a hozzászólásuk feletti értékelésből,sok ilyen kérdés alatt látni a válaszaikat, hol nőnek, hol férfinek kiadva magukat.
2021. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
#9: mesélj még.
2021. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!