Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az arrogáns emberek akik...

Azok az arrogáns emberek akik erőszakosan szólnak bele más autóvezetésébe, azok általába mivel torolják meg, ha a delikvens visszabeszél?

Figyelt kérdés

Nem trágár szavakat használva szól vissza, például :


- "ha nem tetszik gyalog se messzebb"

- "vezethetsz ha akarsz, nagyon szívesen átadom a volánt"



És tipikus eset, amikor a sebességváltásba szólnak bele.



2021. jún. 19. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Apám próbálkozott ilyennel, csak egyszer kellett megállnom és felajánlanom neki, hogy kiszállhat, azóta tűrtőzteti magát.
2021. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Behuzok egyet neki. Mit pofázzik, örüljön hogy tanulhat töllem.
2021. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apósom ilyen, nem bírja ki... ha pl 70es táblánál nem akarok 5.et rakni, mert 4.ben is csak 2500at pörög... akkor elkezd fészkelődni, látszik, hogy idegeses... majd odaböki, hogy:

Fiam, van ám 5.ik is az autóban...

2021. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Feleségem ilyen. Reakció visszaszólásra ált az, hogy segíteni szeretne hogy ne megszokásból vezessek. Amire az enyém az ált., hogy akkor beíratom vezetés tanfolyamra, hogy tudja mi mindenre kell figyelnem vezetéskor azon kívül hogy beszélnek hozzám, és hogy milyen veszélyes rákiabálni a sofőrre, hogy "Állj!" amikor 200m előttem gyalogos van, de mögöttem 2m-re autó ami annyival megy mint én. Ha nem tud vezetni, ne szóljon bele hogyan lassítok. Az hogy gyalogosod lesz, oké, de kiabálni nem oké. Ált megsértődik hogy levezetem neki, de egy ideje nem ordít legalább xD .
2021. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint ha az autóban ülve, vezetés közben kezdenek el okoskodni !?


Ha nem családtag, vagy közeli barát, és tényleg átmegy nagyon kötekedő stílusba, akkor az első lehetősségnél kirakom az autóból.

2021. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!