Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ritkán mutatom ki az...

Nagyon ritkán mutatom ki az érzéseimet, viszont akkor nagyon?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, 10-es középiskolás.


Emiatt sokan ridegnek vagy érzéketlennek tartanak, pedig nem vagyok az.


Szinte soha nem mutatom ki az érzelmeimet, csendes, komoly vagyok. Állandóan fapofát vágok, szinte meg se rezdül az arcom.


Viszont egy idő után, vagy ha olyan dolog történik hogy az már nekem is sok, akkor kimutatom az érzéseim. Vagy nagyon sírok, könnyezek, vagy éppen nevetek, esetleg le döbbentem valamin.


Ez normális? Egyébként nem mindig voltam ilyen egy évvel ezelőttig nem ilyen voltam. Olyan voltam mint bármelyik átlagos ember.


De olyan is előfordul, hogy rezzenéstelen arccal, folyik a könny a szeméből. Szóval nem sírok vagy bőgök, hang nélkül rezzenés nélkül könnyezek.



2021. jún. 19. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi történt egy éve hogy ilyen lettél, mi okozta ezt? Így nagyon nehezen fogsz ismeretségeket kötni és kapcsolatokat építeni, mert nem engeded hogy a másik megismerjen. A jövőben egyre több problémát fog ez okozni.
2021. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki más, van aki extra érzékeny, van aki keményebb ilyen téren. De érzései mindenkinek vannak annak ellenére hogy valaki nem mutatja ki (ezért is hülyeség erzeketlennek nevezni). Én is hasonlóképp működök, ritkán sírok de akkor alig tudom abbahagyni. Ennek az oka vagy az évek során felgyülemlett düh és az eltitkolt érzések vagy egyszerűen ilyen vagy és kész (ezt márcsak te tudod eldönteni melyikbe tartozol).
2021. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva kéne. Többször mutasd ki az érzéseidet, csak ne vidd túlzásba
2021. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, annyi különbséggel, hogy nem igazán örülök, ha nagyon ideges, mérges, dühös, tehetetlen vagyok, akkor egyszer-egyszer kiszakad belőlem és ordítok, de ennyi. Nem jó. Neked még nem késő, keress szakembert ha úgy érzed.
2021. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!