Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha azt érzem,...

Mit tegyek, ha azt érzem, hogy semmi cél az életemben és sehol se tartok ? Nincsenek nagyon barátaim se, jó ha van 1-2, de velük is ritkán találkozok. Nincs nagyon hobbim se, vagy nem foglalkozok velük, hosszútávon nem nagyon köt le semmi se.

Figyelt kérdés
Értelmes dolgok helyett pótcselekvésekbe menekülök, aminek semmi értelme és haszna nincs. Szerintem nincs kellő önismeretem se. Nem olvasok könyvet, nem adok a megjelenésemre, különösebben nem öltözködöm divatosan, 1 darab izom nincs rajtam, vékony vagyok és nyeszlett, 0 izommal, vézna vagyok. Önbizalmam nincs, mert eljátszották az emberek, nem lesz párkapcsolatom, meg családom , ezt már eldöntöttem. Szociábilisan egy 0 vagyok. Nehezen tudok más emberekhez alkalmazkodni, olyan középsúlyos szociális fóbiám van, állandóan attól félek, hogy nehogy pletykáljanak a hátam mögött. Nem igazán bízok senkiben, legfőképp saját magamban sem. Nem nagyon vannak céljaim. Nem tudom, mi az élet értelme. Tengek-lengek. Iszonyúan lusta vagyok. Járok olyan havonta, pszichológushoz, talán egy picit segít, hogy kibeszélem a gondjaimat. Nem iszom alkoholt és nem drogozok, talán ennyi összvissz a pozitívum.....

2020. dec. 13. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ó, mintha magamról olvasnék... 99%-ban ez vagyok én is.
2020. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van melód? A gondolataid el tudja vinni a problémák egy részéről és hasznos egyéb okokból is
2020. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyáltalán?
2020. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is elég vézna vagyok,60 kg körül lehetek. De csak a belső értékek fontosak,a többi maszlag duma.
2020. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!