Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire "hibrid személyiség"?

Figyelt kérdés

Őszintén nem is tudom mit várok ettől a kérdéstől, de ennek a személynek a viselkedése olyan belső zavart kell bennem, hogy muszály kiírnom, hátha valaki meg tudja fejteni.


Diplomás jól szituált mondhatjuk hogy nagyon nagy felelősséggel járó vezető pozíciójú ember, hivatalos minőségében így is adja elő magát, de privát emberként ezzel teljesen összeegyeztethetetlen.


Egyrészről egy ilyen "felkérdezős" hogy poénból felkérdez ilyen tök hülyeségekkel, amitől tuti nagyon kínosan érzed magad. Másrészről előadja ezt a full közvetlen, sőt már túlságosan is közvetlen jófej haverkodós, bennfenteskedős stílusát, közben emögöt egyébként torony magasról szarik rád.


Hogy lehet egy ember ilyen brutálisan ellentmondásos?


2021. jún. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

van egy kifejezetten jó személyisége, laza.

Viszont a munka és a pozíciója következetességet, felelősség teljességet igényel így ott muszáj szigorúbbnak lenni.

én egy kicsit irigylem is, a közélet nem munkahelyre való ugyanakkor "haza se viheted a munkát" és ezt mocsok nehéz megtanulni.

2021. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem valahogy nem így jön át. Először tökre imponáló volt nekem is hogy ezt a két dolgot ki tudja balanszolni, de ez a "jó fej laza" énje egy hazugság, egy díszlet. Mit tudom én megszólít hogy szevasz hogy vagy, hogy megy a kézilabda?" (most csak hasra ütöttem példának ha pl. tudja hogy vizilabdázól) De nekem már átérzik hogy rohadtul nem is érdekli se az hogy hogy vagyok, se a vízilabda, csak színészkedik.
2021. jún. 20. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Megsértett az egyik megjegyzésével vagy mi?
2021. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem mondanám. Csak tudod én ilyen látens autista természetű ember vagyok, hogy látszólag tök jelentéktelen dolgokon is el tudok évelődni.
2021. jún. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!