Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az intuícióról?

Mi a véleményetek az intuícióról?

Figyelt kérdés

Főleg ami emberek megítélését illeti, “ ráérzéseket” helyzetekre, emberekre....

Hányszor csapott be ?

Hányszor érezted, hogy túl antipatikusnak tűnik valaki, és hibásnak érezted magad, de végül kiderült, hogy igazad volt, amikor negatív érzéseid támadtak irányában?



2021. jún. 21. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy fordítva? Hányszor volt mégis úgy, hogy kellemesen csalódtál?
2021. jún. 21. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy még mindig nem tudom, hogy amit intuíciónak nevezek, az az e, vagy valami saját hülyeség. Ezért óvatos vagyok. Ha pozitív, akkor nem bízok benne, ha negatív, akkor jobban figyelek.

Biztos volt már hogy máshogy alakult, de ezeket nem tartom számon.

Meg van olyan is, hogy nem negatív, meg nem egy végkifejlettel kapcsolatos, hogy valami rosszul vagy jól sül el.

2021. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gombanyo12 ***** válasza:
100%
Sok emberrel találkoztam a munkám során. Sokszor működött nálam az intuíció,ugyanakkor hasznát vettem a tapsztalataimnak, az emberismeretemnek. Ha valakivel kezet fogtam - bemutatkozás kapcsán - általában tudtam, hogy milyen emberrel állok szemben. Ha túl mézes-mázos, vagy kerüli a szemkontaktust, esetleg izzad a tenyere, vagy mindez együtt akkor nem sok jóra számíthatsz. Ha a veled szemben álló csak ideges, akkor másmilyen jeleket ad.De a sunyiság, kétszínűség felismerhető. Egyetlen egyszer csapott be csak a kézfogás. Olyan nyirkos volt a pasas keze, hogy kirázott tőle a hideg. Később kiderült, hogy tisztességes ember és ha nem ideges akkor nem is izzad.
2021. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az intuícióim nagyon jól működnek, soha nem csapnak be.

Ezért hallgatok mindig a megérzéseimre, amik mindig a legjobbkor jönnek. Ez a szupererőm, nagy hasznát veszem, fejlesztem is. :)

2021. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek az intuícióban. Általában meg szoktam érezni, ha valakinek szimpatikus vagyok.
2022. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!