Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Embereknek komolyan ez a...

Embereknek komolyan ez a legnagyobb bajuk?

Figyelt kérdés
Látom a mozis posztok alatt hogy rengeteg ember fakad ki olyanokon hogy ma voltunk a párommal moziban és ahh nem volt friss a sajtos nachos ah romlott a színvonal nem volt szappan a budiban. Olyan tag is írt aki csak azért jár moziba hogy sajtos nachost zabáljon. Ezekről az emberekről nyilván azonnal kialakul bennem egy vélemény, de gondoltam megkérdezem itt is hogy ti mit gondoltok az ilyen alakokról? Engem nagyon irritálnak :)

#mozi #bunkóság #legnagyobb probléma #sajtos nachos
2021. jún. 21. 23:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Mert akkor mi alapján írjanak véleményt a moziról?
2021. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván nem ez életük problémája, de ha épp a moziról van szó, akkor leírják hogy a moziban ezek voltak a problémák amikkel szembesültek.

Talán azt kéne írniuk a mozis poszt alá hogy megcsalta őket a párjuk, meghalt a kutyájuk vagy elromlott az autójuk és nincs annyi tartalékuk amiből meg tudnák javíttatni, vagy mit vársz?

2021. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

Mozis poszt alatt milyen problémájukat írják le? Azt, hogy szar a munkájuk? Vagy elhagyta a párjuk őket? Nem tudom mit vársz. Valószínűleg nem ez a legnagyobb bajuk, de leírták egy észrevételüket a szolgáltatással kapcsolatban, amiért fizetnek.


Engem meg az olyan emberek irritálnak mint te, kérdező, kit érdekel szerinted mi a véleményük az embereknek egymásról? :D

2021. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez a moziban volt a bajuk. Mozis posztok alá nyilván ezt fogják leírni, nem azt hogy szívás a munkájuk vagy összevesztek az asszonnyal.
2021. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

Nyílván ha fizetek valamiért, ráadásul nem is keveset akkor legalább legyen friss. Vagy ha ezt nem tudja biztosítani, akkor adja fél árba. Vagy előbb utobb csődbe megy.

Amiket leírtál az egy igénytelen mozi.

2021. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Szerintem iszonyat idegesítő, nem mellesleg aki ennyire szálkás alak az valószínűleg a való életben is kiálhatatlan de lehet csak az én véleményem. Egyébként pedig a jegyért fizet, nem a friss nachosért. Ez legyen a legnagyobb probléma az életükben hogy éppen nem volt elérhető 1 termék a büfében. Én ezek melett maximum legyintenék, nem ám még szidnám is a szolgálatot. Jobban jártak volna ha csöndben maradtak volna szerintem.
2021. jún. 21. 23:34
 7/43 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a szerelmi kapcsolatukat kell egy mozis poszt alá írni, de most komolyan ez akkora sertés pár embernek hogy ezt megkell neki jegyezni ott?
2021. jún. 21. 23:35
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy szolgáltatást veszel igénybe, az sok dolgot tartalmaz. Miért ne lehetne egy ilyet leírni, akkor is ha nem óriási probléma?
2021. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

"Egyébként pedig a jegyért fizet, nem a friss nachosért."

Tehát neked ingyen adják a nachost?

Az én véleményem pedig az, hogy pont te vagy "szálkás" és kiállhatatlan alak.

Ilyen dolgokon felháborodni basszus...

Ahogy a hozzászólásokból is láthatod, te jártál volna jobban ha csendben maradsz.

2021. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Az mennyivel jobb, hogy te itt a gyakorin értekezel erről késő este? Másban a szálkát is, magadban a gerendát se. :D
2021. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!