Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a 65+ korosztály reklámo...

Miért a 65+ korosztály reklámozza a vakcinaoltást?

Figyelt kérdés
Hallgatom a Kossuth rádiót és feltűnt, hogy csupa közismert idős szól az oltakozás fontosságáról, holott ez a korosztály kapott elsőként oltást, de ők maguk is szorgalmasan jelentkeztek és jártak oltásra. Velük ellentétben a fiatalabbak között sok a szkeptikus, sőt, az oltást megtagadók száma. Nincsenek meggyőzőerővel bíró fiatalok?
2021. jún. 22. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted ki hallgat Kossuth rádiót? A nyugdíjasok.

Petőfin meg a Retrón Till Attila reklámoz pl.

2021. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Én 22 f vagyok. Voltam oltáson és nem hallgattam rádiót meg nem a tévébe néztem meg. Én azért mentem mert láttam mi ez a betegség. Család elkapta én nem voltam kovidos és ezért úgy gondoltam hogy teszek valamit amire igazán képes leszek egészségesen élni tovább. Engem nem érdekel a többi körítés. Csak az a lényeg hogy megcsináltam túl vagyok rajta és kész.
2021. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Szabó Győző nyugdíjas...? Meg a többi, aki az óriásplakátokon reklámozza a vakcinát?? :-O
2021. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván próbálják meggyőzni a szkeptikus nyugdíjasokat is, de ahogy írták, nem csak velük reklámoznak. Butaság pár (vagy egy) tapasztalat alapján általánosítani.
2021. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!