Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az, hogy valaki nem a...

Milyen az, hogy valaki nem a korának megfelelően él/viselkedik?

Figyelt kérdés

Afféle pszichológiai fejtegetésnek szánom a kérdést, nem ellenségkomplexusosok gyűlöletcéltáblájak, csak jelzem.

Példa: legyen egy ún. "szingli férfi" az esetpélda alanya. Mondjuk azt értem, világos, hogy a huszonévei közepéig még aránylag elfogadható, hogy szülőkkel él, azt követően már illendő saját magáról gondoskodnia minden téren. Oké, eddig értjük.

Node pl ha van egy sportos, életélvező, bulizós fickó, aki nőtlen, inkább haverokkal tölt időt, nincs komoly párkapcsolata, annak az élete mennyivel másabb 25, 30, 35, 40, 45, 50 évesen?

Mondjuk esetpéldánk alanya nem küzd egzisztenciális nehézségekkel, azaz nem ultragazdag, de a lakhatása, életvitele megoldott, még félre is tud tenni kicsit.

Olvastam már olyat, hogy "gáz" ha valaki 40+-osan bulizni jár. De pl ha szereti, akkor miben más ha 20on vagy 30as éveiben bulizik. Vagy a 40 netán 50 miatt csak otthon kellene ülnie, kizárólag a kora miatt? Nem provokatív és nem is a bulizásra kihegyezett a kérdés, inkább korunk sok magányos férfijának az életstìlusára vagyok kíváncsi korosztályok függvényében. Előre is köszönöm a témába vágó, korrekt válaszokat.



2021. jún. 9. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl.: felnőttként gyerekesen viselkedik, megnyilvánul.
2021. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!