Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem ezt gyakran?

Csak én érzem ezt gyakran?

Figyelt kérdés

Néha nagyon erős embergyűlölet járja át a lelkem, amikor itt gyk-n válaszokat és kérdéseket olvasok. Érdekes ez az oldal, mert álnéven az emberek sokkal merészebbek, több információt le mernek írni. Viszont ez együtt jár azzal is, hogy kiderül mennyi embernek van gusztustalan értékrendje.

Nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy tényleg nagyon kevés a rendes ember.



2021. jún. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezt érezni, de nálam nem köthető össze azzal, hogy a gyakorit olvasgatom. Számomra elszomorító, hogy mennyi buta, bunkó, aljas, idióta ember van.
2021. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem sem a gyk miatt alakult ez ki, csak gyakran érzem amikor az interneten olvasgatok. De örülök, hogy nem vagyok egyedül.

Viszont néha, ha akár évente egyszer találkozom egy jó emberrel azt is megjegyzem magamnak, hogy ilyen is van. Sajnos sokkal ritkább...

2021. jún. 22. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
There will always be good in the world if YOU decide to do right.
2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nálam az szokott lenni, hogy akárhányszor bemegyek a városba és eltöltök ott legalább 10 percet, a maradék emberiségbe vetett hitemet is elvesztem. Aztán persze időnként én is találkozom értelmes emberekkel, akkor mindig nagyon boldog vagyok és megörülök, például ma is beszélgettem egy ilyen ismerősömmel, csak sajnos kevés az ilyen.
2021. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, és nem a gyk miatt. (Pedig az is elkeserítő tud lenni néha).

A lényeg szerintem megvan, azaz hogyha észreveszed és emlékszel is azokra a helyzetekre, amikor valaki kedves volt és emberi.

2021. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igyekszem én is a jóra figyelni, viszont mindannyian tudjuk, hogy nagyon nehéz.

3: Nagyon jó idézet, köszi :)


Mindenkinek a legjobbakat kívánom, köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 22. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt kevés a jó fej ember.
2021. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt a legtöbb ember magányos, számkivetett, számtalan mentális problémától és traumától szenved. Ezért tele feszültséggel és gyűlölettel ezért nyilván nem szépen fognak viselkedni, mert valahol ki kell engedni a feszkót. Ha nyilvánosba teszed meglincselnek, erre jó a GYIK. A számkivetett embereknek kuss a nevük, nem emelhetnek szót helyzetük ellen. Így műküdik a társadalom, a biológia. Azért vagyunk itt (tisztelet a kivételnek), hogy ránk mutogatva jobban érezhessék magukat mások, egocskájukat növelkessék és, hogy megvalósuljon a természetes "szelekció". Igen, ez is megtiszteltető szerep. Nélkülünk még az a nyamvadt szelekció sem valósulna meg és elkorcsosodna az egész emberi faj.
2022. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!