Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Augusztusban most már a Pride...

Augusztusban most már a Pride is be lesz tiltva?

Figyelt kérdés

Mindent kimerít, amiről az új törvény szól, melegség propagálása, 18 éven aluliak is láthatják.

Mit tesz az LMBT, ha nem engedélyezik? És ha mégis kimennek, szétverik őket mint Belorussziában? Vagy beérik annyival, hogy a tv nem közvetítheti?



2021. jún. 22. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Reméljük, hogy betiltják végre.
2021. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

De jó...remélem a melegek is ki lesznek tiltva innen.



(Pakolok, sok cuccom van 💼)

2021. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Idén szerencsére már kisebb területen fognak vonulni, a Mi Hazánk lefoglalta az Andrássyt
2021. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

1.az eféle kommentelők miért éreznek e válaszra kényszert?

nem kaptok elég figyelmet vagy mi? senki nem kérdezett pont erről titeket..

mitől jobb hogy ezt benyögitek..

2021. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Most komolyan mit ártanak nektek a melegek főleg ha soha nem is láttátok őket? Itt olyan mocskoolódó kommenteket látok néha pedig ők semmit nem ártattottak nekik. Nektek sem kötelező a pridera menni de mégis úgy beszéltek mintha ti is ott lennétek mondjátok "remélem nem lesz és betiltják végleg" mikor nagy részt a közekében se vagytok és főleg otthon vagytok gyakorit bújva...Mióta lett ez az új törvény ami baszás lett nagyon főleg hogy a pride hónapban hozták ki azóta itt annyi homofób gec*szájú van hogy nem igaz és én mint meleg aki nem mutogatja magát, nem jár pridera már nem tudom ezt szó nélkül tartani. Tényleg mióta megjelemnt a törvény azóta napi szinten érkeznek provokatív kérdések melegeket támadva szinte és a bennük levő kommentek csoda hogy az oldal engedi ezt.

Lehet engem is támadni meg lepontozni nem érdekel de ki kellett mondanom amit érzek. Én nem ismerlek titeket de amilyen kommenteket látok néha..és sokan nagyon általánosítanak mintha ez minden melegre vonatkozni...Én nem ártottam senkinek, se online se valóéletben főleg nem ilyen szavakkal amiket itt néha látok de ezeket olvasva mintha tényleg bántanának minket. Lehet lepontozni meg támadni nem izgat úgyse fogom figyelni ezt a kérdést.

De remélem azért lesz itt olyan aki helyesel engem és egyet ért!

2021. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Engem már nem izgatnak az ilyen gyūlöletkeltō kérdések, válaszok. Ha az embernek nincs jobb dolga, mint ilyen baromságor csinálni akkor el van cseszve az élete. (Persze nem minden kommentelōre meg kérdezōre értem ebben a témában, akinek nem inge ne vegye magára) peace✌️
2021. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Nincs bajom velük, ezt az egyet offilhatnák, kevesebb lenne a homofób.

A meleg (vagy bi) span se rajong érte. Sőt szegyenli magát mások miatt. (binek vallotta magát, de szerintem szimplán .uzi...)

Számos meleg van aki rendes nem erőlteti mint egy Jehova tanúja, kicsit furák de nem p.csáskodnak.

Ja kb ugyan ez csajban is.

Szerencsére akiket ismerek a férfi férfi a nő nő csak az azonos neműekhez vonzódnak.

Mond a Pride-n mit látsz?

'Hu egyedi vagyok mert más vagyok... Fság miatt ezeknek az embereknek legalább olyan rossz mint egy heterónak.

Kiskorúak is láthatják...

Hmm, néztél te az utóbbi 10-15 évben filmet, animációs filmet vagy mesét? Játszottál videó játékot vagy valamit? Minden szerepel legalább egy pár. Yt is elég sokan vannak akik inkább a normális keretek felé húznak. Őket kell ismertetni a világgal S nem a Pride-n felvonuló maskarás bohócokat

(Annak a fele simán lehet *"fizetett" heteró is)


*"Fizetett" xD imádom, ez a legszrabb érv bármihez ever xDDD

2021. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy homofób selejt, akkor ti mik vagytok ratyik?
2021. jún. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne városszerte kiadós közlekedési dugó, sokan nem is vennék észre, hogy van egyáltalán ilyen jellegű rendezvény. Tovább megyek: jelenleg nincs is semmilyen jellegű rendezvényre szükség, hogy egész nap dugó legyen az egész városban, - hála a szakértő gárdának. akik játsszák nyilvánosan a falu bikáját, többnyire azok a legnagyobb perverzek, a tudatszintjük pedig negatív érték, mert képtelenek felfogni, hogy a túllihegett "tiltakozással" erősítik tovább a pride "jelentőségét". Huzamosabb ideje egy beszűkült, korlátozott, kicsike bulivá szelídülhetett volna ez az egész, ha nem lenne ennyi primitív ember, de ők gondoskodnak arról, hogy egyre nagyobb figyelmet kapjon a rendezvény. Megérdemlitek! Vonuljatok 20 percenként - balhézni, hogy után zokoghassatok a rendőri túlkapások miatt! Eszetlenek!
2021. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
10: nekem egyébként az a gyanúm, hogy szándékosan így csinálják. Mármint a forgalmat is megbénítva. Én nem lennék meglepve a helyükben, hogy már csak ezért önmagában sokan utálják őket.
2021. jún. 23. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!