Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Augusztusban most már a Pride...

Augusztusban most már a Pride is be lesz tiltva?

Figyelt kérdés

Mindent kimerít, amiről az új törvény szól, melegség propagálása, 18 éven aluliak is láthatják.

Mit tesz az LMBT, ha nem engedélyezik? És ha mégis kimennek, szétverik őket mint Belorussziában? Vagy beérik annyival, hogy a tv nem közvetítheti?



2021. jún. 22. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van valóságalapja az észrevételednek, ám maga a mindenkori városvezetés is tehet az események lefolyásának menetéről, mert ha nem ad engedélyt arra, hogy megbénítsák egy rendezvénnyel egy egész város forgalmát, akkor nem úgy rendezik meg azt a rendezők. Tehát le lehet bonyolítani egy ilyen jellegű rendezvényt akár Pécelen, a város határában is, csak a közös akarat hiányzik ehhez.
2021. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
12 - hát gondolom homofóbok lennének egyből, ha máshová terelik őket. :)
2021. jún. 23. 09:35
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem vonulgathatnának a félmeztelen, nőnek öltözött beteg állatok?? Borzalmas lenne!
2021. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz betiltva. A törvény úgy fogalmaz, hogy "tartalom" a pride nem tartalom, ugyanígy azt se lehet betiltani, hogy egy meleg pár kézen fogva sétáljon. Egyébként Orbán kb. 10x kijelentette, hogy csak az iskolai felvilágosítás lesz tiltva, a felnőttekre nem vonatkozik a törvény.
2021. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"egy meleg pár kézen fogva sétáljon"

azzal mi a gond? furának fura, de az szokhatóbb, mint a Pride. (az konkrétan nemi erőszak a szememnek)

Nem zavarnak a melegek, a transzik, de csordába verőde nekem sok. És ahogy elnézem a hétköznapokban pont leszrják őket. De a felvonulás inkább hátráltatja az elfogadást mint elősegítené azt.


Ha talizgatni akarnak, csinálhatnák pl a hungeszpóban, mint a Mondo-con. Az anime rajongók is hasonló ellenszenvnek örvendenének ha a fura jelmezeikben a nyílt utcán vonulgatnának, akadályozva az amúgy is nehezen haladó forgalmat....


Nem baj, az összejövetel, de nem kell a világ torkán lenyomni, mindenki tudja szerintem vagy 50 éve, hogy vannak melegek. De azzal, hogy lenyomom a torkodon a Hákarl-t nem biztos hogy szeretni fogod... sőt szerintem még undorítóbbnak tartanád az izlandi rothasztott cápahúst.

(bocs az e/2-ért)


Szóval azzal amivel segíteni akarják, "Tudatni a nagyvilággal", hogy ez van (amiről már TUD). Inkább nehezíti a folyamatot, mintsem segítené azt.

Legalábbis ez az én észrevételem, heteróként akinek vannak meleg és bi barátai...

2021. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy a Pride már többet árt mint használ, viszont nem a betiltás a megoldás, hanem valahogy máshogy kéne megtartani. A szervezőknek kéne odafigyelni, hogy ott se lehessen mindent, hanem bizonyos szabályokat ott is be kéne tartani. Na, akkor a sok szélsőjobbos se tudna fogást találni.
2021. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!