Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet lelkileg megerősö...

Hogyan lehet lelkileg megerősödni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkitől függni érzelmileg és máshogyan sem.

2021. jún. 23. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Úgy hogy sokat vagy gyenge.
2021. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj ,hogy ehhez naaagyon sok rosszon kell átmenned, vagy a gyerekkortól nevelés, felkészítés,bitangerős támasz, de az sem olyan...

Ennek az lenne ugye az alapja hogy semmibe veszel sokmindent/sokmindenkit,mert így véded ki a rosszat.

2021. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak úgy sikerült, hogy nagyon durván összetörtek, aztán össze kellett szedegetnem a lelkem szilánkjait. Több évbe került, és maradandó sebeket szereztem, aminek köszönhetően a mai napig is kattos vagyok picit.
2021. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem pontosan mit akarsz.

Ha nem akarsz kötődni, akkor vond meg magadtól azokat az érzelmeket, amiket mások adnak neked. Ha nem tudod befogadni az érzelmeket, amik mások adnak, akkor nem fogsz tőlük függni sem. De lehet félreértem mit szeretnél.

2021. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, a kötődésre gondolok. Hogyan lehet az érzelmeket megvonni, hogy ne legyenek rám hatással?
2021. jún. 23. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:

De ki, vagy hogyan?

Megbántott valaki ?

Szerelem? Család? Barát?

Mindegy amúgy , fájni mindig fog,csak erősnek kell magad mutatni. Aztán egy idő után azt veszed észre már nem is mutatod, hanem az vagy.

2021. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

#5 meg kell változtatni a gondolkodásmódod. Ha elhitted magaddal, hogy az érzelmek, amiktől meg akarsz szabadulni, feleslegesek és értelmetlenek, akkor kikopnak maguktól.

De így érzéketlen leszel, nem biztos, hogy jó az.

2021. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Talán úgy, hogy belemegy az ember az élet "ütközeteibe", és nem hagyja magát.
2021. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Az érzelmektől nem kell/szabd megválni, azokat kell tudni megfelelő módon csatornázni
2021. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj szerintem nálam, hogy mások szeretetétől teszem függővé magamat. Pedig gondolom egyedül is "túl kell tudni élni".
2021. jún. 23. 22:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!