Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melegként mire számíthatok az...

Melegként mire számíthatok az új törvény után?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, nem rég tervezetem coming outolni előbb a barátaim aztán a szüleim előtt. Bár előbbiek már régóta erősen sejtik, szüleimmel vélhetően probléma lesz. Nem is azért mert bajuk lenne önmagában ezzel, hanem mert nekem családot képzeltek el meg sok gyereket (nálunk mindenkinek legalább kettő van). Mivel már az örökbefogadást is jóformán lehetetlenné tették így ez is szinte kizárt.

Szóval az új törvény miatt úgy döntöttem nem most van az ideje előjönni ezzel. De ha mostantól beszélni sem lehet erről a médiában, még inkább karanténba zárnak minket, akkor nem tudom mikor fogom magam összeszedni újra.

Mik lesznek ennek a hosszútávú következményei? A teljes elhallgattatásunk a cél, vagy ez most tényxleg csak egy gyermkevédelmi törvény? Többször elolvastam a szöveget és tényleg az a baj vele, hogy bárhogy lehet értelmezni...



2021. jún. 24. 02:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak ránéznél a gyerekemre, biztos lehetsz benne, hogy megmutatnám neked, hogy mi az, amihez neked jogod van te beteg népművészeti agyagedény.
2021. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
32%

És azt ki állapította meg, hogy A GYEREKEKBEN 5 -azaz pont öt éves- koruktól jelen van a szexualitás, vagy mi a fenét ír a "kérdező".

Iskolás kor alatt, mint az óvóbácsi Kohnbandit reklámozta.


A nemrég felderített pedofil hálózat kutatta ki? Akiknek a vezetője SZÉGYEN ÉS GYALÁZAT, egy magyar (nevű) szörny volt.

2021. jún. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!