Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki véleményt formál pl...

Ha valaki véleményt formál pl a szexualitással kapcsolatban, nem kellene ilyenkor a szexuális hovatartozását is jeleznie?

Figyelt kérdés

Vagy akár a másik nemmel kapcsolatban is tesz megjegyzést.

Pl nőktől olvasok ilyet, hogy undorodom a férfiaktól, nem tudna elképzelni ezt meg azt a szexben, stb...végén kiderül, az illető hölgy erősen biszex, sőt inkább már leszbikus.

Ugyanez meleg férfiaknál, hogy ők nőkkel? Brrr, undorodik tőlük, gusztustalanok.

Ilyenkor olvassa ezt egy, hetero lány, vagy fiú, és csak mereszti a szemét, hogy nahát, ilyenek valóban a nők? Vagy a férfiak?


2021. jún. 24. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon is kéne jeleznie ugyanis nincs joga szidni a másik nemet úgy, hogy például nem volt vele szexuális kapcsolatban vagy épp nem ahhoz a nemhez vonzódik. Nem értem ezeket az embereket hogy miért hordják el az ellenkező nemet mindennek
2021. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván ha egy nő azt írja hogy undorodik a férfiaktól, akkor nem lehet heteró, és ugyanígy heteró férfi nem mond olyat hogy undorodik a nőktől.

Ezért nem kell leírniuk a nemi orientációjukat, mert a szövegkörnyezetből egyértelmű mindenki számára, akinek megy az értő olvasás, ami alsós tananyag.

2021. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha megnézed erre van a Szexualitás kategórián belül a Heteroszexualitás meg a Homoszexualitás.

Ne akarj itt is Twittert csinálni genderelt névmásokkal és hasonló hülyeségekkel.

2021. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség szerintem. A gender névmások is hányingert keltőek. Felesleges imformáció egy ember adatlapján.
2021. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen kiirva az is, hogy az illető szűz, vagy sosem volt még kapcsolata a másik egyik nemmel sem.
2021. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egyébként egyből a zsidók megjelölése jutott eszembe sárga csillaggal. Nyilván távolról sem lenne annyira durva, de egy ember osszon meg annyit magáról, amennyit meg akar.
2021. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!