Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az mbti típusom?

Mi lehet az mbti típusom?

Figyelt kérdés

Több tesztet is kitöltöttem ami a kognitív funkciókról szól, (kb 5-6), mindig ugyanazt az eredményt kaptam. Sorrendben.

1.Ni (90%)

2. Ne (82%)

3. Ti (76%)

4. Te (67%)

5. Fe (56%)

6.Fi (52%)

7. Se (42%)

8. Si (28%)

Nem tudom mennyit segít hogy az egyik oldalon ahol ki volt százalékolva a kapott eredményt is odaírtam.



2021. jún. 24. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

+ nézelődj Frank James csatornáján.

2021. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Intj vagy Entp de nem egy teszt fogja megmondani, hanem a funkciók mélyebb ismerete
2021. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ahogy a legutolsó én is e között gondolkoztam. Csak ugye az árnyékfunkciók miatt nem tudom hogy egy olyan entp vagyok,akinek magas az ni és te hasznalata, vagy pedig egy intj viszonylag magasan használt (éveken át egészségtelen) Fe-vel. A helyesírási hibákért elnézést előre is, telefonról írtam most.
2021. júl. 7. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a saját sztorimat ezzel kapcsolatban.

Egyszer láttam instán az egyik posztban, hogy anime karaktereknek adták meg az mbti típusukat, és mivel nem ez volt az első, hogy szembetalálkoztam ezzel, na mondom rákeresek, hogy ez mi a rák.

Mindig itt, gyakorin szoktam a választ keresni, mert amúgy tökre nem arra a kérdésemre válaszolnak azok a cikkek, amiket találtam.

Szóval rátaláltam egy olyan gyakoris kérdésre, ami ezt boncolgatta, fel is sorolta a betűket, meg hogy összeolvasva kijön a 4 betűs típus, és akkor ott néztem a jellemzőket (azt is írt hozzá a kérdező xD), és nekem az jött ki, hogy én INTJ a személyiségtípusba tartozom.

Amint ezt megtudtam, nagyon letörtem, mert ahogy visszakerestem azt az insta posztot, azt megnézve láttam, hogy semelyik karakterrel (se kedvenccel, se SZÁMOMRA átlagossal) nem egyezett a típusom. (Aki most a kommentem ezen részét olvassa, és furán néz, hogy "Ki ez a hülye???", akkor annak üzenem, hogy nálunk animéseknél ez olyan, mint a horszkóp, pl. Todoroki bak. Na, a bak zodiákus jegyűek örülhetnek, hogy az állatövi jegyük ugyanaz, mint Todorokié... Ilyen kis f@**ságok.)

Itt, a gyk-n tovább kuttattam az mbti-s kérdések után, és lám, az egyiknél szóba jöttek a kognitív funkciók. Az arra a kérdésre válaszoló megválaszolta a kérdést (mi a különbség az infj és infp között), és leírta a kognitív funkciók jellemzőit.

Meglepetés ért, mivelhogy 100%-ig egyetértek azzal a 4 kognitív funkcióval (Ni-Te-Fi-Se).

Tehát nem csak úgy soroltam be magam egy típusba, hogy én mától ez vagyok, hanem úgy, hogy utána olvastam, informálódtam, és önismeretem szerint is az INTJ személyiségtípusba tartozom.

Na most, akik még ezután is kamu INTJ-nek hisznek, azoknak elmesélem, hogy a napokban kíváncsiságból kitöltöttem egy tesztet is, hogy én teszteljem magát a tesztet, hogy jól mér-e. A mérés sikeres lett, még a teszt is azt adta ki, hogy INTJ a személyiségtípusom, ráadásul a betűk igen magas százalékban (a T például 100% lett), szóval engem illetően senki nem kételkedhet abban, hogy intj vagyok-e vagy sem.

Visszatérve erre az animés dologra, azért sikerült találnom olyan karaktereket, akiknek ugyanaz a típusuk, mint nekem, vagy csak egy betű eltérés van (nem a középső N/S, T/F betűkre gondolok, hanem az I/E, J/P tengelyre).


Nem tudom, miért tartottam fontosnak ezt a kisregényt leírni, de legalább az utókor számára fennmarad.


(Ui.: Pl. entp, nem entp vagy, hanem entp a SZEMÉLYISÉGTÍPUSOD!)

2021. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A mémek, viedók nézegetése is adhat némi segítséget.

Hogy őszinte legyek, én a kognitív funkciók ismerete nélkül is gyanítottam, hogy az ENTP a SzEmÉlYiSéGtÍpUsOm (Ui.: Pl. 4-es don't be a grammar n4zi karen ;D)

a típusok összefoglaló leírása, és ugye a mémek alapján. Aztán mikor mélyebben beleástam magam a kognitív funkciókba is, az is csak megerősített ebben.

(Btw jó taktika, ha leírod egy lapra a személyiségtípusokat, és kihúzod azt, ami biztos hogy nem vagy)

Sok sikert :D

2021. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
INFJ szerintem, Ni-Ti loopban.
2021. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!