Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha csoportvezetőnk...

Normális ha csoportvezetőnk meg kérdezi mindig mi lesz az ebéd mit hoztunk magunkal meg micsi nálunk hétvégén?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam kérdezni. Ha nem akarsz válaszolni adj kitérő választ.
2021. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Egy kicsit hiányoznak a részletek, hogy milyen csoportvezető, hol és hány évesektől kb.

Mi ez mindig gimis gólyatábor előtti találkozókon kérdeztük az új 9. évfolyamosoktól, szimplán azért, mert kell a beszélgetés indító, hátha lesz közös téma, valamelyik csoporttárssal találnak közös hangot. Jöttek még a mit reggeliztetek, mit csináltatok hétvégén, és a ki hova megy nyaralni kérdés is.

Mikor nem ismerik még egymást meg a csoportvezetők se őket annyira akkor hasznos.

Más helyzetben nem nagyon tudom elképzelni.

2021. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak beszélgetést akar kezdeményezni. Mivel nem tudja hogy milyen közös témátok van ezért ezt kérdezi. De nem kell egyből hátsó szándékra gyanakodni, lehet hogy csak kapcsolatot akár teremteni hogy ne úgy menjetek el egymás mellett egész nap mint az idegenek. Gondolj bele, 5 napot ott töltesz egy héten. Nem mindegy hogy barátságos vagy ellenséges a környezet. Es nem kell félni egy csoportvezetőtől, nyugodtan visszakérdezhetsz, ha nem is részletesen hanem csak felületesen mint pl "és neked milyen volt a hétvégéd".
2021. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is leginkább beszélgetésindító kérdésnek tudom elképzelni. Akár munkahelyen is, ha a csopvez szeretné, hogy kicsit összebarátkozzon a csoport, úgy nagyobb kedvvel járnak az emberek munkába. Mondjuk ha minden nap megkérdezi, akkor kicsit fura lehet már, hiszen egy pár alkalom után kezditek megismerni egymást, akkor már lehetne más téma is.
2021. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen ezek gyakori témák.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kajáról még egy vadidegennel is el lehet beszélgetni.
2021. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam kérdezgetni a nőktől, hogy mit főztél, vagy mentek-e valahová, ilyesmiket. Nincs ezzel hátsó szándékom, csak beszélgetés, érdeklődés.
2021. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen, próbál jó kapcsolatot kialakítani, nincs ezzel gond.
2021. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó kapcsolatot akar, ennyi.
2021. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
Ez ilyen small talk-os h*eség, emberi kapcsolatot szeretne köztetek, ne csak a főnök-beosztott tereotipia legyen. Én nem csípem az ilyet.
2021. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!