Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más mit gondol arról ha...

Más mit gondol arról ha valaki nem mosogat el este, hanem nyugodt szívvel elmegy aludni? Vagy akár ebéd után, nem mosogat el egyből hanem hagyja száradni, vagy az asztalon vagy a mosogatóban.

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam már ilyet, nyilván szokás kérdés, de nekem fura, hogy nem idegesíti az illetőt a csetres. Ebéd után minden szanaszét, jólvanazúgy majd délután valamikor el lesz mosogatva. De legfőképp az esti vacsora után, minden oda bebszv.a hadd büdösödjön.

Nem jobb érzés úgy hátradőlni, hogy minden le van tudva és rend van?


2019. okt. 29. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem jobb érzés. Lehet neked igen, de másnak nem feltétlen. Én nyugodtan tudok pihenni úgy is ha nincs elmosogatva
2019. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Naponta egyszer vagyok hajlandö mosogatni, ami két alkalom között keletkezik mosatlan az marad.
2019. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Én sem azonnal mosogatok el, és nem vagyok miatta szívbajos. Viszont beáztatok mindent, hogy amikor odáig jutok, ne kelljen turkálnom a kajamaradékban, szimplán csak leönthessem azt a vízzel.

Nem igazán értem, hogy ez miért zavar téged, csináld te meg úgy, ahogy te akarod.

2019. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat attol fugg. Nekem van ugy, hogy ket ora hosszam van szabad a melobol aztan megyek tovabb. Mondjuk gyors keszitek valami vacsit, utana lehet leulok meg inkabb 20 percet telozni vagy pihenni, minthogy nekiallhak mosogatni. Vagy egy vasarnapi 3 fogasos kaja utan (fozes kozben is mosogatok) lehet nem lesz kedvem a tanyerokat, evoeszkozoket elmosni.
2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egész napi mosatlan edényt berakom a mosogatógépbe.Este elinditom,reggel kiszedem.
2019. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Ma megtanultam a csetres szót, köszönöm.


Amúgy nem zavar. Nem szeretek tele hassal mosogatni, elrontja az egész étkezést, hogy az a vége, hogy pakolászok. Kicsit pihenek kaja után.

2019. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Anyósom szokott ilyenekkel nyomasztani. :)

Nekem feltett lábbal,tányér nasival a kezemben izgalmas filmet nézni a jó érzés, nem a rend. Így aztán felőlem nyugodtan hencsereghetnek az edények a konyhaasztalon...:)

2019. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem jobb, én jobban szeretek kaja után lazítani egy kicsit, meginni nyugodtan a teámat, stb., utána/helyette pedig szokott lenni valami programunk, ami jobb mint mosogatni.

Ráadásul ketten annyicska szennyest termelünk egy étkezéssel, hogy nem éri meg amiatt kifolyatni a vizet hogy meleg legyen, meg kinyomni a mosogatószert.... 2-3-4 naponta simán ráérünk mosogatni, annyi idő alatt telik meg a mosogató. Az esti vacsoránk után konkrétan 2 db kés szokott maradni, neki nem állok amiatt mosogatni. :D

Utáltam régen gyerekkoromban, hogy ebéd után még legalább egy óráig nem lehetett menni sehova, hiába volt kinézve valami program, mert még mosogatni kell, még törölgetni kell, még el kell pakolni, jajj közben ittam egy pohár vizet, akkor újra mosogatni kell, és így tovább, simán volt délután 3-4, mire bárhova el lehetett indulni...

Számomra ez végtelenül irritáló, idő-, víz- és pénzpazarló szokás.

(Mondjuk a nagyját mindig le szoktuk öblíteni vízzel, szóval büdösödni nem szokott.)

2019. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha engem kérdezel,az sokkal nyomasztóbb,ha valaki ilyen szorongásban éli az életét.


Rend- és tisztaságmániás embernél nincs rosszabb,főleg akkor ha mindezt még másokra is akarja kényszeríteni,sőt ha neki nincs kedve vagy ereje,még el is várja másoktól,hogy az ő hóbortja szerint éljen.


Nem,nem lesz büdös,lehet rá engedni egy kis vizet,és nem fog ragadni sem.

21.században,rohanó világban élünk.

Aki ilyen marhaságoknak szenteli az életét az nem sokáig fog élni.

2019. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül lakom.

1 tányérra és 2 evőeszközre, mire odaérne a fürdőszobában levő gázos vízmelegítőből a melegvíz, az elég sok víz és gáz elpocsékolása.

Plusz a mosogatószert is sajnálnám, mert sok maradna a szivacson.


Este nekem általában semmi hasznossal nincs kedvem foglalkozni.


Vagy reggel szoktam mosogatni, vagy ha otthon vagyok, random a nap közepén, amikor összegyűlik annyi, amennyiért megéri odafolyatni a vizet.

2019. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!