Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzed magad öregnek, ha...

Miért érzed magad öregnek, ha fiatal vagy?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert többet dolgozok, mint élek.
2021. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Mert a saját generációm többsége lila hajú, ingyenélő, #megnemértettművész nebánts virág.
2021. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs életem. Vannak barátaim, de ritkán látom őket, a chat meg nem ugyanaz. 25 éves nőként sosem jártam senkivel. Teljesen begubóztam, amin a Covid sem segít.
2021. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekem sincs életem. Van pár barátom ugyan, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor látom őket egy évben (pedig én szívesen találkoznék velük).. egyikükkel is csak azért sikerült egy időben többet, mert az egyetem "besegített" ebben (buszozások főként). Itt vagyok huszon+ évesen, és még sosem volt párkapcsolatom..

Sosem vonzott a korosztályom divatja, legyen az hajviselet, vagy öltözködés. Nem szeretek kirívóan öltözködni, viselkedni, visszafogottabb vagyok és emiatt sajnos ténylegesen "leöregeztek" már..

2021. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most pont forditva all a helyzet. Fiatalon is fiatal voltam, viszont gyerek sosem voltam, hanem egy pici felnott.
2021. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!