Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le a telefonfüg...

Hogyan szokjak le a telefonfüggőségről?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat nyomkodom. A reggelemet is ezzel kezdem, hogy belépek Facebookra stb. Ha írnak, folyton válaszolok (kivéve munkában). Ez engem frusztrál nagyon. Plusz úgy érzem állandóan nyomulok a másikra, és én irkálok neki, és ez engem idegesít. Ha társaságban vagyok, élő sem veszem a telefont. A baj az, hogyha egyedül vagyok, akkor nyomkodom sokat. Mivel tudnám magam lefoglalni? 26n
2021. jún. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Annyit mobilozol, amennyit akarsz. Nem ártasz másoknak.
2021. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közösségi médiát nem használok. Szerintem több a káros hatása, mint pozitív. Másoknak lehet nem ártasz, ha magadba nyomkodod, de magadnak igen, ha túl sokat.Az agyunk eléggé rá tud pörögni ilyen dolgokra, ami nem túl egészséges.
2021. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először keress helyette valami más dolgot, amit majd csinálni tudsz. Például keress egy olyan könyvet, ami nagyon nagyon érdekel, mert ha mondjuk leülsz helyette a tv elé, az ugyanaz. Ha ez megvan, akkor be lehet állítani (meg vannak rá appok is), hogy hány óra képernyőidő az engedélyezett (nem használtam még, de ha jól tudom, közben jelzi is, hogy már a fele letelt, stb). Ezt beállítod és helyette olvasol vagy más általad kitalált elfoglaltságot csinálsz. Ennyi az egész.
2021. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!