Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglehet változtatni a személy...

Meglehet változtatni a személyiséget?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam. Próbáltam új dolgokat kipróbálni de egyszerűen nem változok meg vagy így nagyon kicsit. Annyira unalmasnak tartom magam de tényleg. Krva unalmas életstílusom van. Nem tudom hogyan építsek belőlem egy stílust egy érdekes személyt...

Hogyan változzak meg erősen? Mit csináljak?!



2021. jún. 27. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Pedig első lépésként el kell fogadnod magadat és meg kell tanulnod szeretni magadat. Utána jöhet az hogy van-e olyan területe az életednek, amin azért akarsz változtatni, mert TÉGED zavar, nem azért, hogy érdekesebb legyél idegeneknek. Harmadik lépés: Írj egy listát azokról a dolgokról, amik érdekelnek téged és kezdj el velük foglalkozni. Szereted a zenét? Gondolkodtál már azon, hogy valamilyen hangszeren megtanulj? Szeretsz rajzolni? Próbálkoztál már festéssel? Menj el egy tanfolyamra. Jó vagy nyelvekből? Vágj bele egy újba. Szeretsz mozogni, sportolni? Találj egy új tevékenységet, ami izgalmas számodra. Íjászkodás, önvédelmi sport, tánc, thai chi, bármi.

Nagyon fontos, hogy mindent önmagadért csinálj. Ha csak sétálni szeretsz, menj hosszú sétákra, túrákra. Nem ettől leszel érdekes az emberek számára, ettől boldogabb leszel és kiegyensúlyozottabb és könnyebben el tudod fogadni magadat.

2021. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, én is csináltam. Egyszerűen csak ráébredtem, hogy rossz, amit csinálok, ahogy gondolkodom, tudtam, hogy mi a jó és elkezdtem úgy gondolkodni. Időbe telt, de a tény, hogy magamtól jöttem rá, hogy "rossz vagyok", segített, hiszen nem akartam "rossz" lenni.
2021. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ember általában nem képes reálisan értékelni saját magát, mindig vannak vakfoltok, elfojtások. Valószínűleg nem is vagy akkora csődtömeg, mint ahogy érzed. :)


De a személyiséget felnőttként már nem lehet gyökeresen megváltoztatni. Viszont megszeretheted, elfogadhatod magad. Talán kezdd azzal, hogy összeszeded, mit fogadsz el magadban nehezen, és miért. Közben tilos az önsajnálat, légy tárgyilagos.

2021. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egot kell megvaltoztatni
2021. júl. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Az ember nem attol unalmas, hogy nincs semmi az eleteben, hanem attol, hogy nincs semmi a fejeben. Nem tud reflektalni a masik emberre vagy a vilag dolgaira, es semmi nem foglalkoztatja. Nagyon sok erdekes ember van, aki ul a kuckojaban, es elvezet vele beszelgetni.
2021. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 ez tetszik nekem. Hogy tudnak valtoztatni hogy legyen valami a fejembe? Meg ez is hogy nem foglalkoztat semmi is igaz kicsit apátiás vagyok. mit csinaljak akkor
2021. júl. 7. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig beakartam illeszkedni. Sokszor a saját személyiségem rovására. De idővel rájöttem hogy nem lehetek más csak önmagam. És ez nem rossz dolog. Mi mindannyian rendelkezünk pozitív és negatív tulajdonságokkal. De mindannyian egyediek vagyunk. Amit akarsz tenni az nem önmagad lenni, hanem önfejleszteni magadat. Légy a legjobb verziója önmagadnak.
2021. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!