Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha nem érzek hálát?

Gáz ha nem érzek hálát?

Figyelt kérdés

A szüleim iránt, holott kötelező lenne és elítélik ha valaki nem érez.

Olyasmikért kéne hálát éreznem hogy van fedél a fejem felett, van mit enni és ilyenek. Illetve nekik hogy a világon vagyok és felneveltek.



2021. jún. 27. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom, még nincs sok élettapasztalatod, úgyhogy annyira nem gáz. Majd ha látod közelről, hogy némely szerencsétlen gyereknek mi jut, akkor átértékeled magadban a dolgokat. (Mondjuk szerintem azért ne legyél hálás, hogy megszülettél, azt a szüleid akarták, hogy szebbegyen az életük.)
2021. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Lehet, amint elég nagy felnűtő hiányt éreznél meg az életedben, akár anyagi, akár szeretetbeli, vagy szülő elvesztése, máris másképp éreznél.

Egyébként, ennél rosszabb tulajdonságod ne legyen, hát istenem.

Az adott dolgohoz könnyű hozzászokni, de azért próbáld tudatosítani, hogy szerencsés vagy akár.

2021. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok de az érzelmek nem igazán az én világom
2021. jún. 27. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A hála és tisztelet nem jár alanyi jogon, és önmagában az, hogy velük lakhatsz, ha már édesanyád megszült, szintén nem ok rá. Azért kell hálásnak lenni, ha fontos számukra a jövőd, segítenek, hogy elérd a céljaidat, szeretetet, melegséget adnak, stb.
2021. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ne adj isten változnának a dolgok körülötted negatív irányba(amit nem kívánok), akkor máshogy éreznéd szerintem.Mostani helyzeted, ami az alap, ahhoz vagy szokva valószínűleg, így nincs összehasonlítási alapod.
2021. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, én se érzek hálát ezért. Nem választottam, hogy megszülessek. Csórók voltak a szüleim, sokat nélkülöztem, és mindig csak a testvéremmel foglalkoztak. Sz4r volt az egész gyerekkorom.még iskolai kirándulásokra se mehettem, arra se volt pénz.. De a tesómnak playstationre igen.

Hálásabb lennék ha nem ide születtem volna, hanem más családba, vagy más országba.

2021. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem kötelező. Ezeket a rossz társadalmi beidegződéseket jó lenne elfelejteni mindörökre.
2021. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bármilyen fura is, de (főleg hosszú távon) a hála amit érzel a te életed teszi elsősorban jobbá és amit nem azzal kevesebb vagy lelkileg. Valószínűleg ezért Is kérdezed, mert valahol a lelked mélyén te is tudod, hogy ez így Neked nem jó. Persze ez nem mehet külső kényszer hatására, mert a hála vagy van, vagy nincs, kierőszakolni nem lehet (és nem is érdemes), mert az már nem olyan, nem lesz őszinte.
2021. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem először mikor megszületett a sajàt gyerekem és megtapasztaltam, hogy tényleg milyen nehéz mindig jól csinálni a legjobb szándék mellett is. Ettől függetlenül most se esek hanyatt a hâlától és szerintem sok mindent elcs*sztek, amiket én igyekszek jobban csinàlni
2021. júl. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azzal hálálhatod meg, hogy tisztességgel kiveszed a részedet a családi élet minden területén. Valamint tisztességgel tanulsz és dolgozol. Az az ő jutalmuk, ha sikerült egészséges lelkű, normális, önmagát eltartani képes, dolgos embert nevelni a gyerekükből.
2021. júl. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!