Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a deviáns,...

Mit gondoltok a deviáns, öntörvényű emberekről?

Figyelt kérdés
Akik a társadalmi szabályokat nem tartják be, nem akarnak beilleszkedni.

2021. jún. 28. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ők tolják előre a társadalmat.

A különcök nélkül mi, átlag proletárok, és úgy kb az egész emberiség rég kihalt volna.

2021. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem csípem őket, kezelhetetlenek.
2021. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Irígylem őket! Én is ilyen öntörvényű és deviáns szeretnék lenni, csak nem vagyok elég bátor hozzá.
2021. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Elítélendő.
2021. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Én ilyen vagyok.

És nekem meg az a furcsa,hogy miért ilyen szabálykövetőek az emberek. Sajnálom is őket,de őszintén szólva nem becsülöm sokra ezt az "álljunk be a sorba nehogy kilógjunk" mentalitást.

2021. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én vagyok a ti megmentőtök, kis vaksikáim.
2021. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

munkában ahogy észrevettem 2 típusuk van.

1. az újító, aki a tapasztalatával bátran járja a járatlan utat, ezzel lerövidítve egy munkafolyamatot. ő hasznos.

2. az olyan szinten magányos, aki az elszigetelődése miatt gyakorlatilag már alkalmatlan a közös munkára. ez idegesítő és káros a hatékonyságra.

2021. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Azért a deviancia tág fogalom, csalókat, csempészeket, drogkereskedőket irigylem azok élik az életet, annak tudatában hogy lehet pár nap múlva sok évet kiszabnak rá.

A kétkedő embereknek meg csak annyit hogy, törvényesen, munkával senki nem fogja a pénzét 20 milliós kocsira pazarolni, mert annak már gyereke van, é inkább arra fordítja, na meg a családra, lakhatásra.

Akinek nagy házra, gyors drága autóra, ékszerekre van igénye az nem fog neki állni főiskolát elvégezni mert tudja hogy abból sem fogja megoldani a gondjait, így kockáztatnak amit én megértek.

2021. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem igazán zavar, amíg nem okoz nekem kárt. Ha nem illeszkedik be a társadalomba, akkor a társadalom úgyis kivűlállóként fogja kezelni. Neki kell ezzel számolnia.

Egyébként szerintem a társadalom is öntörvényű, csak mivel az általa alkotott öntörvény van többségben, ezért ezt vesszük alapnak, és ami ettől eltér azt devianciának. Annak ellenére, hogy az eltérés az nem feltétlenül negatív. Szóval amíg nem okoz kárt vagy bajt, nekem semmi bajom azzal, ha valaki nem ért egyet a társadalom dolgaival.

2021. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak nincs se időm se kapacitásom a társadalmi előirásokkal foglalkozni.
2021. jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!