Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvelitek Cylát?

Kedvelitek Cylát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg. Hetero vagyok, párkapcsolatban élek, csak nőkkel volt dolgom, valamint nincs hajlamom, hogy másik lyukra játszak, de megmondom őszintén, hogy megnézem Cyla videóit. Talán azért, mert jó hangulatúak. Jól érzi magát a bőrében, lazának tűnik, boldognak, kiegyensúlyozottnak, jó a szövege, szóval jó nézni a videókat.

2021. jún. 29. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is megnézem és szerintem nagyon vicces,barátságos,szimpatikus ember...nekem semmi bajom nincs vele.
2021. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Probaltam nezni a sztorijait, mert mindenkitol hallom mekkora poen, de en semmi mast nem latok, csak ugyanazt nap, mint nap.. jaaaaaj draga kovetoim blablabla.. ertem hogy ironikusan mondja ezeket, de attol meg ugyanugy unalmas.
2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár jobban bírom mikor magát adja, és nem játtsza annyira túl magát, inkább a vele készült interjúkat, beszélgetéseket nézem szívesebben mint a "cylaperceket".
2021. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most úgy írod, mintha őt csak melegek követhetnék.

Én kedvelem. Sokszor nevetek rajta mikor kifigurázza a celebeket. Jók a "Cyla-tours-ok". Sok érdekességet mond könyvekkel,filmekkel kapcsolatban. Az anyukája is nagyon szimpatikus. Na meg Sanyika. :D A melegséget se tolja az emberek arcába. Teljesen természetes szerintem mindenkinek, hogy neki egy férfi a szerelme.

Mondjuk néha már sok a reklám nála is. Az nem túl szimpatikus, de mint emberrel, semmi bajom nincs!

N

2021. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes színfolt a celebvilágban.
2021. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Talán egy videóját ha láttam, szörnyen irritáló, számomra cseppet sem vicces vagy érdekes amit csinál. Nekem ő az a “kösz, de kösz nem”- kategória.
2021. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!