Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány fokra állítod a klímát?

Hány fokra állítod a klímát?

Figyelt kérdés
Nyilván ha van klímád...

2021. jún. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Miért környezetszennyezés, ha meleget bocsát ki? Ennyi erővel az ember is környezetszennyező, mert hőt bocsát ki, ne is mozogjunk, mert akkor több hőt bocsátunk ki.

Ezeket mindig rendszerszinten kell nézni, ha pl 2-3 ventilátor megy egy lakásban 1 klíma helyett, az környezetszennyezőbb. Ezen kívül ha nyáron 50%-kal csökken a produktivitásod a munkában a meleg miatt, akkor is megéri a klíma nyilván. Szerintem tiszta sor.

2021. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, amit írsz, mindaddig, amíg az emberek ésszerűen használnak egy klímát, de sajnos nem ez a jellemző. Az a probléma, hogy kevesebb a zöldfelület, nem árnyékolják az emberek az ingatlant megfelelően, mert majd a klíma meg oldja
2021. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Na, véletlen elküldtem, tehát megoldja. Nyilván mi is bocsátunk ki hőt, csak ezek mind-mind összeadódnak, azt se felejtsük el.
2021. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Valaki tudna nekem ilyen jófajta inverteres klímát linkelni? Nekünk sima egyszerű olcsó van, 2 éve rakattuk fel, akkor 150 ezer volt. Ez zabálja az áramot, mint a fene. Ha éppen hűt, akkor olyan 1,5 kW-ot eszik. Tehát úgy 50 ventilátornak megfelelő mennyiséget. És szinte egész nap megy, mert a folyosón van, onnan hűti az egész lakást. Örülnék, ha ezt a 1,5 kW-ot le tudnám vinni 50-100 Wattra.
2021. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
34. Szakival konzultálj.
2021. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:

27 fokon van, ma vettem. De kisse hideg nekem. A homero inkabb 25 nek meri a lakasban.


Meg nehezen jovok ra, hogy kell beallitani a lamellat

2021. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
100%
Ti kikapcsoljatok egy ido utan hutes uzemmodban az inverteres klimat? 28 fokon van, de mar hideg. Este is mennie kene vagy ki/bekapcsoljatok ha faztok? A klimas ficko szerint nem szabad ki be kapcsolgatni. Ezert erdekel. A lamella pont vizszintesen van, low a fan, de igyis fazom. Estere kikapcsoljam?
2021. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Én este mindig kikapcsolom, jön be annyi levegő kintről.
2021. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Ha fázol vedd feljebb először 1 fokot, aztán még egyet, és így tovább. De ne kapcsolgasd ki be.

A hőmérsékletet a szobában kontrolláld egy külön, olyan helyen elhelyezett hőmérővel amire nem fúj rá direktben a klíma.

2021. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Még annyi hogy ez azért fontos mert nekem is 25,5 fokra állítva csinál valójában 24 fokot, 24-re állítva 22 fok lenne…

2021. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!