Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány fokra állítod a klímát?

Hány fokra állítod a klímát?

Figyelt kérdés
Nyilván ha van klímád...

2021. jún. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az inverteres klímánk leszabályoz és úgy tartja a 24 fokot hogy 100-300 wattot fogyaszt csak. 1500 wattot gyakorlatilag sosem fogyaszt, ha leveszem 16 fokra akkor fogyaszt 900-at.

Fontos hogy ne legyen alulméretezve mert akkor kevésbé hatékony.

2021. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

26 fokra, éjjelre akár 22-re időzített kikapcsolással, nappaliban van, így a hálószoba is teljesen jó.


Amúgy nekem 27 fok már nagyon meleg zárt térben, évszaktól, ruházattól, haj kiengedve vagy felkötve függetlenül, de a 26 fokos klíma mellett sokszor akkor is fázom, ha szépen leszabályozott, így szerintem rám megy. Pont alatta van az irodasarkom, de abban bíztam, hogy függőlegesen lefelé nem megy annyi hideg. Hát talán de.


Amúgy összességében hidegszerető vagyok és a hőséget is jobban bírom, ha úgy megyek ki, hogy előtte jól voltam, mintsem ha úgy, hogy már előtte is melegem volt.



28N

2021. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Estére 24 az kb 25 fokot csinál. Napközben nem nagyon menetem, sokat járok ki-be, többet árt mint használ. Kimegyek a tűző napra a 25 fokból, amikor kint (árnyékon) van 35, infartot kapok. Mondjuk nekem semmi bajom még a 38 fokkal se napközben, csak alváskor legyen hideg :D
2021. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!