Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztálytalálkozón miért a...

Osztálytalálkozón miért a leglustább lúzer pasi néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés

20 éves érettségi találkozón az osztály leglustább, érettségit 2-es re megcsináló pasija kb. 10 évvel fiatalabbnak néz ki, mosolygós, izmos, jó alakú, ráncok alig vannak az arcán, laza, kiegyensúlyozott.



Annak ellenére hogy 20 év alatt semmire nem jutott, azóta is csak az érettségije van, elmondása alapján albérletben él, se kutyája se macskája, csajozik azóta is mintha még 20 éves lenne.


A nála messze sokkal többet felmutató osztálytársak, orvosok, ügyvédek, közgazdászok, komoly szakmai életutat bejáró embereken azért meglátszott az elmúlt 20 év.


Akkor is ellentmondásos ez az egész.



2021. jún. 30. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
valszeg nem ő a legstresszesebb ember a csapatból, szóval ez lehet az oka. a stressz eléggé öregít. :D
2021. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

# 1


de mégis olyan furcsa hogy az az életmód (40 évesen albérletben élni, középfokú munkákban tengődni: gyár, eladó, vodafone bolti értékesítő stb.) kevés pénzért ez önmagában nem stresszes?

2021. jún. 30. 21:35
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
fingod sincs a munka világáról igaz?
2021. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Felfogás kérdése. Nekem stresszes lenne, mert én is ilyen helyen melózok és nem jutok egyről a kettőre, alig tudok spórolni. De ha belegondolsz akkor azért egy gyár is fizet annyit, hogy tudjon mondjuk kockulni/szórakozni járni. Valakinek ennyi elég.
2021. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Bazz, az ügyvédem szarrá keresi magát, egészségesen étkezik, nem dohányzik stb mégis kinéz vagy 60-nak 45 évesen, ráadásul a szíve is kíván, rendesen kattog a pali a mű szarok miatt.
2021. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

# 3


ezt hogy érted?

2021. jún. 30. 21:40
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Na véletlenül elküldtem.

Szal oké, hogy jól keres, ha nem tud aludni az idegtől.

Ő rajta még nulla felelősség van.

2021. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
szerinted középfokú végzettséget irénylő munkákkal nem lehet boldog valaki?
2021. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

# 8


akiket én hallani szoktam azok panaszkodni szoktak a fizetésre, persze értem az csak egy tényező a boldogsághoz

2021. jún. 30. 21:43
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Hát kérdező . Remélem is hogy rajtad már látszódnak az öregedés nyomai :D A másik ( lusta ) embernek meg továbbra is sok sikert kívánok . Addig is nèzegesd a tükörben a ráncos kèped :)
2021. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!