Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire oké, hogy ezért nem...

Mennyire oké, hogy ezért nem akarok elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok egész életemben otthon éltem. Van munkám, de nagyon gyerekes vagyok. Párom sose volt még, és úgy érzem vannak olyan elakadásaim, problémáim, hogy nem is igen lehetne. Tehát az elköltözéstől kezdve valószínűleg életem végéig egyedül lennék, és nem vágyok annyira a magányra. Kisebb öcséim itthon vannak. Apa már nem él. Úgy érzem, hogy nem vagyok rossz ember, de a gyerekek valószínűleg nem kenem valók, sőt lehet jobban járnék én is, ha nem lenne gyerekem, és a gyerekek is nélkülem. Lehet, hogy megpróbálok itthon spórolgatni, hogy egyszer 40-50 évesen vehessek egy saját lakást.

2021. jún. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút megértem, hogy nem akarsz egyedül élni. Nem jó egyedül lenni.

Szerintem esetleg lehetne azon alakítani, hogy otthon hogyan élsz: gyerekként vagy felnőttként.

Szimpla példa: anyukád főz neked minden nap, ő mos rád, ilyesmik, vagy pl a héten háromszor te főzöl és felváltva mostok.

2021. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek, en se szeretek egyedul lakni. Folosleges elkoltozni ha a szulo se akarja, es baratnot nem is keresel. Az meg hogy eggyel tobb adagot fozni , mosni ugyanaz, De azert mosogass el neha takarits magad utan ne legyen plusz feladat miattad, hamem inkabb kevesebb
2021. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek is szögezzük le, hogy én ezt nem ítélem el, es senkinek sincs joga.


De mielőtt nagyon belelendülnék a véleményem kifejtésébe, annyit válaszolj meg kérlek, hogy valóban nem vágysz ezekre, vagy csak félsz meg kishitű vagy, es most gyűjtöd az alatamaszto erveket? :)

2021. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nézd vágynék én mindezekre, amiket leírtam. Nem sikerült a legjobban talán a pályaválasztás, illetve elsőszülöttként nem láttam jól a felnőtté válás útját, és eltévedtem rajta kicsit.


Most nem látom, hogy a lehetőségeimből, és képességeimből ki tudnék többet hozni az életből. Innen csak kitörni lehetne, kilépni nem, arra meg nem látok elég erőt, és képességet magamban. Úgy érzem, hogy elfogytak a járható utak előlem, oda meg nem vezet út ahová mennék. Így próbálom a legkisebb rossz elve mentén élni az életem, ha már a legnagyobb jó elvet nem tudom élni.

2021. jún. 5. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Pont akkor tudnál párkapcsolatot is kialakítani, ha elköltöznél otthonról
2022. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Jó neked, engem meg zavartak el otthonról, egyedül élek egy albérletben, alig tudok valamire költeni
jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!