Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek alacsony az...

Szerintetek alacsony az önbizalma?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel randizgatok, nagyon jól megvagyunk. Eszméletlen helyes, kívül-belül álompasi nekem. Nagyon magabiztos, laza személyisége van. Viszont, ha megnéznek az utcán vagy vki elkezd nekem írogatni (őszinte vagyok, így megmondom neki, nemhogy félreérti egyszer és csak vita lenne belőle), akkor utána hideg lesz és úgymond eltol magától érzelmileg és próbál rábeszélni az "udvarlóra", hogy az úgy is jobb lenne biztos. Ezek alapján alacsony az önbizalma vagy féltékeny vagy mi ez? Egy ilyen pasihoz van vmi használati utasítás?

Vmi tipp? Egyébként 27 éves a pasi, ha számít.



2021. júl. 1. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Van valami problémája (pl pénisz méret), és emiatt önbizalomhiányos.
2021. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnéznek az utcán, elmondod neki? Ha rád ír valaki, de te nem írsz neki, elmondod neki? De miért? Ez így olyan, mintha folyton tesztelnéd vagy féltékennyé akarnád tenni.
2021. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

2-es

Ha együtt megyünk az utcán és megnéznek, azt ő is látja és ő teszi szóvá, nem én. Azt pedig, hogy rám írnak-e ő kérdezte, nem akartam a szemébe hazudni.

2021. júl. 1. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, ő érdeklődött, így már más. Akkor valóban lehet önbizalomhiányos, féltékeny típus.

Ez esetben odafigyelnék az ilyen jelekre, mert idővel kiderülhet, hogy nagyon korlátozó.

2021. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te suggalsz neki valamit,hogy te bárkit megkaphatnál?
2021. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat továbbra is.

Nem tudom, én nem vagyok az a másokkal flörtölgetős típus, nem is öltözködöm kihívóan, meg úgy érzelmileg és szóban is próbálom őt biztosítani, hogy csak ő érdekel.

A szex is fergeteges vele, nincs semmi méret problémája, hogy kitérjek az 1-es válaszolóra.

2021. júl. 1. 12:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt figyeld majd, mennyi energiát kell felemésztened azért, hogy biztosítsd a szeretetedről.

Nekem minden nap meg kellett nyugtatnom egy srácot, hogy nem hagyom el senkiért. Sosem adtam rá okot, hogy aggódjon, de egyáltalán nem bízott bennem, szinte ellökött magától.

2021. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es, mostantól fogok rá figyelni, aztán majd összegzem magamban és átgondolom megéri-e.
2021. júl. 1. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
🙂👍 Azért szurkolok, hogy jól alakuljon.
2021. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy :)
2021. júl. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!