Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántanak a lányok,hogy...

Miért bántanak a lányok,hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Még a szünet elöt a suliba három lány állandóan azzal szekált,hogy ronda vagyok nem lesz soha barátnőm meg olyan flegmák,lekezelőek velem.

(Persze egy rossz szót se szóltam mondtam nekik)


ezt megelégeltem és rájuk szóltam,hogy most már aljának le akkor elkezdtek vihogni és a végén én lettem a sz@r alak...


Mi van ha visza megyünk suliba és újra elkezdenek piszkálni?


Mi alapon bántanak valakit,aki semmit se ártót nekik??


Az ilyen lányokal tudom nem kell foglalkozni de az viszont igen,hogy leégetnek masok elöt,szégyenbe hoznak...


Már nem tudok hinni magamba,nincsen önbizalmam...


Miért kell azzal foglalkozni,hogy másik ellentétes nemű társa mennyire ronda



Szóval mit kéne tennem velük,hogy leálljanak?

Hogyan legyen több önbizalmam?


2021. júl. 2. 01:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Szóval tudom,hogy ez picsogásnak hangzik de nem az! Végső keseredésembe írtam ki ezt a kérdést


Amúgy ők elég jól néznek ki,csomó más fiú epedezik utánuk...😒


De engem nem érdekelnek mert gonoszak és rossz indulatúak!!


cukkolásom elöt is így gondoltam azt nem írom le ,hogy miért mert ez már túl komplikált lenne és nem akarom túl bonyolítani storyit.

2021. júl. 2. 01:51
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Közöld h legalább unintelligens nem vagy, mint azok, akik olyanért bántanak mást, amirol nem tehet
2021. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

le leszek pontozva


De valoszínűleg azért szekálnak mert tényleg nem vagy a legszebb ember a világon,


A lányok bevallásuk ellenére szeretik a "rondább" fiúkat magára hagyni, vagy basztatni (egyszer regisztraltam tinderre egy csúnya fiú képeivel azóta a fejembe hordom miket kaptam tőlük)


Prbálj meg lefogyni ha tulsúlyos vagy, még fiatalnak hangzol szóval hátha jobban fogsz kinézni mire felnősz


ha nagyon zavar akkor szólj az osztály főnöknek vagy valami.

2021. júl. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Mondd nekik h akkora a micsodád, h könyörögni fognak érte a nők, de az övék addig elhasznált lesz.
2021. júl. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg, hogy a gonosz nőket meg mindenki megcsalja, meg otthagyja.
2021. júl. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

"Mi van ha visza megyünk suliba és újra elkezdenek piszkálni?"


Durr egy pofon jobbról, egy balról, aztán problem solved.

2021. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Az önbizalomhiányos,gyenge emberek szeretnek ilyeneket csinálni.Lányok meg főleg szeretik szadizni a fiúkat,csak azért,mert fiúk.
2021. júl. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Azt tanácsolom, hogy próbáld meg kibírni a sulis időt. A lányokat ne bántsd, nem azért, mert nem érdemlik meg, hanem mert te fogsz rosszabbul járni, ha balhé lesz. Ha kipécéztek maguknak észnél legyél nagyon, soha ne maradj, vagy legyél velük olyan helyen, ahol nincs tanú, bármit rádfoghatnak, a munkahelyemen megcsinálta két barátnő a szexuális zaklatás vádját. Válás és a meló elvesztése lett az eredmény,mindenki tudta, hogy nem igaz.

Még azt is tanácsolom, hogy feküdj rá nagyon a tanulásra, szerezz jó végzettségeket, nyelvvizsgákat, csinálj karriert. Mert ha tényleg ronda vagy -ezt én nem tudom- és még ruppótlan is leszel felnőtt korodra, az nagy baj. Ha jól fogsz keresni és amúgy egy normális férfi lesz belőled, lesz majd párod is nyugi.

Na kitartás.

2021. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Kifejezetten neked 8as!


Most tudom jól,hogy egy luzernek gondoltok akinek nincsen egy barátja sincsen de pedig nagyon is sok van nem azt mondom nem vagyok egy népszerű gyerek a sulimba de lúzer se!

Úgy pont az arany közép út.

Senki se piszkál rajtuk kívül🤷🏻‍♂️


De ha tényleg ennyire ronda vagyok erre miért kéne fel hívni a figyelmemet?! Mert -oké ha a valakinek nagy képe van és ő neki módanak ilyet azt meg értemenem de nekem


Nem vagyok tökéletes ember nekem is vannak hibáim én is bántottam meg embereket de tisztáztam velük,megbeszéltük de még egy ember külsejét iletve ruházkodást azt,hogy büdös nem tettem szóvá meg ki se beszéltem


Szakmunkásba járok és szerencsére a szakmámból elég jó vagyok.

Szóval ha majd pár év múlva is jól lehet vele keresni nem lesz bajom a pénzel



Szóval csak tűrjem és kész?

2021. júl. 2. 08:48
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Ne tűrd, mert akkor azt hiszik, bármit megtehetnek. Először is ne látszódjon, hogy a szívedre veszed. Viccesen, szarkasztikus szúrj vissza. Pl. "Ronda vagyok? Hát aztán? Egy férfi bőven jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél. Te viszont pattanj fel valami zsírégető gépre, mert ekkora hájas s.ggel senkinek sem fogsz kelleni."
2021. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!