Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejlesszem magam?...

Hogyan fejlesszem magam? Lehet egyáltalán személyiséget változtatni?

Figyelt kérdés

Olyan butának érzem magam, naív is vagyok, nagyon bizonytalan, önbizalom hiányos ez kihat mindenre. Nem vagyok egy pozitív ember, mindenben csak a rosszat látom.


Mások azt mondják rám, hogy okos vagyok,de szerintem nem igaz. Angolul éppcsak elnyekergek tudom ezt a legkönnyebb fejleszteni.


Kiskoromban mindig bántottak, nem volt semmi a fenekem alá téve mindenért megküzdöttem, nem volt sose gyerekkorom. Úgy érzem ezek a hiányosságok most jönnek ki. Irigylem a diakokat nekik milyen jó még.


Nincs akaraterőm se fogyáshoz nincs sok rajtam kb 10 kiló.


De gyulladás van a derekamba nehezemre esik a házimunka is.


Egy ideig elmúlt örültem mozogtam,de visszajött


Úgy érzem nem vagyok jó semmire, senkinek, nincs is senkim se család se barátok. Maximum.kihasználnak.


Mindezek mellé csúnya is vagyok.


Tehetek ez ellen valamit?


28L



2021. júl. 1. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A személyiséged mindig változik. Ha önreflektív vagy, akkor az jó irány. Nem biztos hogy a naivitás hiba. Majd alakul.
2021. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát öreg vagyok már ahhoz h alakuljon...
2021. júl. 1. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenki személyisége mindig alakul
2021. júl. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!