Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszataszítónak érzem magam,...

Visszataszítónak érzem magam, de szerelmes vagyok egy csodás férfiba. Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Hájas vagyok, pattanásos, puhány, rágott körmű, leharcolt. Ő okos, laza, jóképű. Tudom hogy legalább meg kellene próbálnom felvenni a kesztyűt és kihozni magamból a maximumot, de nem tudom hogyan lássak hozzá. Szeretném ha legalább esélyem lenne nála, de nem tudok hinni magamban. Mit tegyek?

2021. júl. 2. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Turbózd fel magad! Ne rágd a körmöd, aludj hogy pihent legyél, kezeld az arcod és edzél.
2021. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen kapcsolatban vagytok? Plátói szerelmet érzel egy alig ismert ember iránt vagy van köztetek egy szorosabb munkatársi vagy baráti kapcsolat? Adta bármilyen jelét hogy jól érzi magadat a társaságodban? Volt már mélyebb beszélgetésetek? Mi az ami megfogott benne? Tényleg önmagáért szereted vagy csupán az álomképedet vetíted ki rá? Szerintem ne éld bele magadat túlságosan ebbe a dologba mert nagyot csalódhatsz később. Mindent amit tenni akarsz azt magadért tedd elsősorban. Alap, hogy érezd jól magad a bőrödben. Ha ezt sikerül elérned akkor a kisugárzásod is meg fog változni és ez vonzóbbá fog tenni téged. A változáshoz elhatározás és kitartás kell amihez az erőt saját magadban kell megtalálnod. Ez nyilván nem lesz könnyű, de meg lehet csinálni ha elhiszed hogy sikerülhet.
2021. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Távoli a kapcsolatunk, jó, ha félévente találkozunk. Sokat tudok róla a családomon keresztül. Volt már nagy beszélgetésünk, úgy láttam élvezte és mintha tetszenék is neki. De utóbbit lehet hogy csak beképzelem. Tudom, hogy nagyon megégethetem magam, de nem tudok mit tenni, már most is iszonyúan szenvedek. Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 2. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam nemrégiben hasonló helyzetben férfiként és már én is rendesen szenvedtem az egész miatt akkor végül színt valottam a nőnek akibe szerelmes voltam. Én is látni véltem jeleket korábban de kiderült hogy az érzés nem kölcsönös. Kínos pofáraesés volt, egy álom összetört ezzel. Maradt egy ürességérzet bennem, viszont mégis adott valamiféle megnyugvást az hogy megpróbáltam. Figyelj kérdező, ha ez a férfi mélyebb érzelmeket táplál irántad akkor nem fogja érdekelni sem a pattanásos bőröd sem a túlsúlyod. Ha viszont közömbös irántad akkor lefogyhatsz te gazella alkatúra is akkor sem fogod érdekelni ebben biztos vagyok.
2021. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Körömrágásnál önuralmat kell tanusítanod


Nem kell a világot komolyanvenni, mert attól folyton kiidegel, inkább tartalékold a saját energiáidat, a Soma Mama Gésa a VNTV-s interjúban azt mondta, valami olyat, hogy nem engedheti meg magának , hogy bármelyik pillanatban szomorú legyen. Vagy valami ilyesmit mondott, hogy nem akarja megengedni magának, hogy rosszkedvű legyen; vagy ilyesmi. Azt hiszem, ott mondta, és valami ilyet mondott. De tehát jó gondolat.

|||Meg még pl legyél nyugodtabb, ne vedd föl a világ dolgait, ne zsörtölődj miattuk, ami egy másodperce volt, az már elmúlt, ne a múlton rágódj,a Villás Béla meg pl olyat szokott mondani, hogy Isten a jelen lakója.

||| Na, és szal, az a lényeg,hogy ne a múlton rágódjunk, és ne a jövő miatt aggódjunk,hanem hozzuk ki a jelen pillanatból a lehetőségekhez képest a maximumot. És még olyat is olvastam, hogy a múlt már nincs, a jövő pedig még nincs.

|||

És pl ha szeretnél valamit, ne stresszelj rá, ne görcsölj rá, hanem pl érezd a magadénak már most , a jelenben. (Embert amúgy ugye nem lehet birtokolni, de ezt is hallottam még; hogy tehát pl akkor mondjuk mondjukúgy, hogy érezd magad méltónak arra, hogy legyen neked egy párkapcsolatod.:))

2021. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*remélem, jól írtam le mindent, az érezd a magadénak az ugyebár tárgyakra vonatkozott

és de pl lehet azt tárgyakra is, hogy érezd magad méltónak ,hogy legyen neked


meg még,hogy szóval párkapcsolatnál is lehet azt


Tehát ez így két külön dolog volt, csak egybe írtam le, de tehát remélem, hogy jól írtam le ezeket; amúgy ezek sem sajátok, de tehát fontos, hogy nem kell őket ezt az utóbbi kettőt összemosni; és szeretek mindenkit; és remélem, jól írtam mindent. ♥

2021. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!