Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Falun hogy-hogy több az...

Falun hogy-hogy több az elhízott ember?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a falun több az elhízott ember, pedig ott az emberek többet bicikliznek meg gyalogolnak, hogy A pontból B-be eljussanak, sokat tevékenykednek a kertben,tehát többet mozognak és nincsenek gyorséttermek.


Közben a városban ritkabban látok elhízott embert, pedig itt mindenhova visz busz, ami falun egy séta, az itt 3-4 buszmegálló, plusz rengeteg a gyorsétterem és kevesen edzenek.


Pl volt egy rokonom, falun él, a kertben kapált meg csinálta a dolgait és mindig volt egy kis pocakja, miközben a kolléganőm gyorskaján él és alig mozog és vékony.


2021. júl. 2. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem több.
2021. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Most meg kéne magyarázzunk egy hibás állítást?
2021. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Falun disznózsírral főznek, sütnek! Igazad van!
2021. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban faun nyaraltunk a nagyszülőknél és a tesóm meghízott. A gyerekkori képein abban a korszakában kicsit duci. Én azért maradtam gebe, mert nem akartam sohasem megenni az ételt, akárhogy is mondták, hogy sírnak, ha nem eszek, nem tudtam megenni, pár falat után mindig jól laktam. :D


Egyszer úgy 17 éves koromban amikor ott nyaraltam, már jobb evő voltam, annyi kaját etettek velem, hogy egyszer vissza akart jönni az ebéd.


Mindig az ment, hogy bőséges reggeli, majd valami tízóraira, majd 2-3 fogásos ebéd, majd pár óra múlva fagyiztunk majd uzsonnáztunk majd vacsoráztunk, majd biztos éhes vagyok még itt van egy kis valami harapnivaló. :D

2021. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Sok disznaját, disznnószárnyát, zsíros dógot falatoznak erős szilvórium kíséretében, leöblögetve Házi Malaga V*aga borral.
2021. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol mindenki zabal mint az allat.
2021. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többet esznek.
2021. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Falun idősebb az átlagéletkor, a fiatalok elhúznak. Ugyanez igaz az "akarok valamit az élettől" embertípusokra is, szemben a "szarok bele mindenbe, csak dögölnék már meg" mentalitással. Biciklitől meg csak az fogy, aki nyomul, szlalomozik, hajtáspajtáskodik, kitekeri a tüdejét. 10 km/h-val gurulgatva az alföldí síkon, halál kényelemben olyan szépen el lehet hízni a biciklin, hogy el se hiszed. Annyi sporthatása van kb., hogy meghozza a jó levegő az étvágyadat...
2021. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4


Azért azt is vedd figyelembe, hogy máshogy főz valaki, ha vendéget vár (unokát), mint mikor csak a szűk család van otthon.

2021. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!