Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erősen gyanús, ha a főnök...

Erősen gyanús, ha a főnök alig szól hozzám, és azt is a szemembe nem nézve ööööözve kurtán furcsán?

Figyelt kérdés

Valami történt pár hónapja. Hogy mi azt nem tudom. AZ addig nyílt és közvetlen és voltaképp barátságos főnököm alig szól hozzám van hogy egész héten konkrétan 1 mondatot se.

Ha nagynéha szól, akkor nem néz a szemembe, mekeg makog öööözik, kerüli a tekintetemet és nagyon kurtán furcsán fogalmaz foghegyről odavetett mondatokkal.

Meg mostanában olyan „érdekes“ események zajlanak hogy „elfelejt“ nekem szólni értekezletekről „véletlenül“.


Ez mit jelenthet? mert itt valami van a háttérben.


2021. júl. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hamarosan erkezik a fizetes emelesi ajanlat.


De ezert neked is tenned kell majd... "valamit".

2021. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most így ennyiből én sem tudnám megmondani. Az viszont az elég érdekes tőle, hogy az értekezletekről elfelejt neked szólni, ez szerintem nem áll jogában.

Ha vagytok olyan kapcsolatban, akkor szerintem érdemes lenne rákérdezni, hogy van-e valami probléma, mert úgy vetted észre, hogy az utóbbi időben furcsán viselkedik veled.

2021. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Beléd szeretett?
2021. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!