Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő pultosként dolgozik,...

Ha egy nő pultosként dolgozik, nincs pasija és gazdag családja se, akkor gyanús hogy Dubaiban nyaralgat?

Figyelt kérdés

A családját ismerem, egy falusi egyszerű házban élnek, szüleinek egy 20 éves kocsija van. Pasi nincs a képben, mert velem alakul(na) valami. Nem tudtam hogy van Instagram oldala, mert rákeresve nem ad ki semmit. Barátom telefonjáról viszont kiadja. Dubai képek vannak kint neki meg Miami. Ilyen fürdőruhás pózolós fotók. Rákérdeztem, azt mondta hogy modellkedett és már rég megszüntette az Insta oldalát, azért nem adja ki nekem.

Még el is hittem volna a dolgot, de informatikusként tudom, hogy direkt letiltott engem és azért nem találom, magyarul van valami amit rejteget. Szerintetek is “dubajos” lehet? Kicsit furcsa hogy ha nyaral, akkor az miből van? Mennyit kereshet egy pultos? 300-400 nettó borravalóval együtt? Csak mert amit bérel lakást, az is 150-200+rezsi per hó. Ebből így nem jön ki a matek meg a Givenchy, Gucci poló, nadrág.



#dubajos
2020. máj. 13. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Dubajos
Csak sokat dolgozik és spórol
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Értek mindent amit írsz, csak azt nem, hogy mi közük egymáshoz.

Az én szüleim is egyszerű házban élnek, 22 éves autójuk van, és? Ettől még el szoktunk menni nyaralni. Vagy akinek van egy picike plusz pénze, annak egyből muszáj lenne új kocsit meg villát venni, vagy mi? :D

Dubaj engem nem vonz, de amúgy pár tízezer forintért lehet találni oda utakat, sose fogom megérteni, hogy miért számítana olyan extra luxusnak eljutni oda.


Lényeg a lényeg, hagyd békén szerintem. :D

2020. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Bar nekem is lenne ennyi szabadidom. 😔
2020. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Pályát tévesztettél.
2020. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Nem értem, miért akarsz mások pénztárcájában turkálni. Ha annyira kíváncsi vagy kérdezd meg tőle, és akkor majd megtudod. Mi honnan tudjuk, honnan van pénze?

Sok egyéb pénzforrása is lehet egy fiatal nőnek a dubajozáson kívül.

De még ha dubajozna is. Ez neked miért olyan kardinális kérdés? Több és okosabb és jobb ember leszel tőle? Ha nem, akkor nem kell rá ennyi energiát pazarolni.

2020. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Mi közöd van neked ahhoz ki mit csinál? És ha dubajos akkor mégis mi van? Semmi, az élet megy tovább. Saját magaddal foglalkozz inkább, és ne gyárts elméleteket!
2020. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a közöm hozzá hogy randizom vele ahogy írtam is! És titkolózik! Mit kéne titkolni azokon a képeken ha csak egy sima nyaralás? Miért kell engem letiltani és azt hazudni hogy már rég nem használja?
2020. máj. 13. 16:04
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ugyancsak azt tudom mondani, hogy tőle kell megkérdezni, mert mi nem tudjuk.
2020. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Alig ismered, csak randizgattok, de te már nyomozgatsz. Mindkettőtöknek jobb lenne, ha még most lezárnád, és keresnétek mindketten mást. Nincs dolgotok egymással.
2020. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Modellkedett,na persze:)

Csinált mást is,ne aggódj...

2020. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem is csoda, hogy letiltott, ha ennyit nyomozgatsz utána.
2020. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!