Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkednek az újakkal...

Miért viselkednek az újakkal ilyen minősíthetetlenül az ápoló személyzetben?

Figyelt kérdés
Próbálok pozitív maradni, de minden erőmet leszívja az egyik kis kolléganő, aki azért, mert 30 nappal régebben dolgozik ott, ahol én, ugyanolyan pozícióban -most engem ugráltat és foghegyről utasítgat... Nem akarom beköpni a főnöknek -mert nem akarok vele konfliktust .- d így engem fog kicsinálni...Ráadásul ,10 évvel fiatalabb nálam...

#kórház #munkahely #kolléga #ápoló személyzet
2015. okt. 22. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne csicskulj be. Ezt nem tudjuk a monitor előtt távgyógyítani.
2015. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó válasz. Csak mi van, ha valaki békés természetű és nem azért akar dolgozni menni, hogy erőfitogtatás legyen...
2015. okt. 22. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Próbálok pozitív maradni" ez sokszor a legnagyobb baj. Mitől különb ő? Semmivel, akkor ha dirigál, mond neki dirigáljon az anyukájának, ne neked.
2015. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ő főnököd? nem, akkor meg ne ugrálj minden parancsára
2015. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak mellé osztottak, hogy betanuljak, ezért szaladt el a ló vele....
2015. okt. 22. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a főnököddel a problémáról és hogy osszon be más mellé ha lehet, de a kollégának nem kell tudnia az okról mert nem akarsz konfliktust.
2015. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, kedves utolsó író.
2015. okt. 22. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor kapásból mondani szoktam, amit látok. Kábé úgy néz ki, hogy mondja a magáét, én pedig közben mindenre egyesével kontrázok rendesen ütemre, hogy "tudom, nyilvánvaló, eddig is ez volt, az hülyeség, igen, képtelenség, kit érdekel izénéni, befejezheted a hazudozást" :D
2015. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiléptem onnan -10 nap után, ami viccnek tűnik, de 100% biztos vagyok benne, hogy az egy szörnyű hely.
2015. nov. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!