Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan minősíthetetlen...

Miért olyan minősíthetetlen nagyszájú legtöbb öregasszony? Csak én utálom őket?

Figyelt kérdés

Én nemtudom, de csak én fogom ki az ilyeneket???

Van pár személyes storyom velük..

Multkor buszmegállóban vártam és rágyujtottam, (külföldről jöttem haza, igy nem tudtam h ott nem szabad cigizni, mert nem volt semmi felirat, stb, meg más is ott cigizett), erre odajön hozzám egy 50-60 közötti nő, elkezd velem minősithetetlen hangnembe ordítozni h ott ne dohányozzak, meg ilyesmik... Meg ilyet mond h egy kis dög vagyok meg....stb

A másik: boltba megyek, és rám szól egy nyugger nő hogy húzzam ki magamat, de ilyen tök flegmán...

Falun lakok, és faluban is dolgozok és ott is van egy ilyen nagypofájú 55 éves kolléganőm, mindenbe beleköt, okoskodik, mindenhez van hosszáfűznivalója (de buta mint a tök a 8 általánosával), megjegyzem egy igazi vénkisasszony, több füllel mint foggal... okoskodik a munkahelyen, mikor én mégcsak hozzá se szólok, egyszer velem is ordibált egy apróság miatt (ráadásul olyan dolog volt, amihez semmi köze nem volt), és bolhából csinál elefántot... Ha normálisan érvekkel vitáztam vele, csak azt 'kaptam' h ordibált velem, vagy ha megkértem normálisan h ne szóljon bele mindenbe... Multkor egy kollégám hozott haza kocsival mert gyalog 3 km-re lakok a munkahelytől, és ő is arra lakik ahol én, megyünk a kolléga kocsijához, beszól egy ilyet h én miért nem gyalogolok? Ő meg mindössze 1 utcányira lakik a munkahelyünktől... Meg leszól mindenkit, a fiatalok utálják az idegtépő stílusa miatt..., Irigy, és rosszindulatúak az ilyen öregek... remélem én nem válok ilyenné vénségemre, mert inkább felkötöm magam, nem értem h sok vén nyanyának, főleg az 50-60 éveseknek miért van olyan nagypofája? :(

Ha meg a faluba megyek, látom hogy 5en beszélgetnek, meg leszólnak mindenkit, na az kész katasztrófa tud lenni..Pletykásabbak, mint 10 20on éves egyszerre... :S

Miért ilyen nagypofájú, meg okoskodós legtöbb öreg? Ha meg van véleményük miért nem lehet azt normálisan, emberi hangnembe elmondani? Pedig engem ugy neveltek h megadjam nekik a tiszteletet, de az ilyeneket már tisztelni se tudom... :( egy 20 éves lány...



2013. dec. 29. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Lenne pár történetem és véleményem is.

A lelki nyugalmam érdekében inkább nem mennék bele.

Egyébként azt gondolom, amit te.

2013. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Remélhetőleg Te is leszel ennyi idős,akkor majd emlékezz erre,hogy nehogy ilyen legyél.
2013. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet itt kezdik megérezni, hogy nekik már múlik az élet, nem lesznek új nagy célok, már a férfi sem olyan az ágyban mint előtte, aztán ez jelenti a hétköznapi izgalmakat, hogy vitatkozhatnak, meg pletykálkodhatnak össze vissza.
2013. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas az életük, és annyi az izgalom nekik, hogy kibeszélik a másikat. Sajnos én is találkoztam sok ilyennel. Megkeseredett öregasszonyok, nem kell velük foglalkozni. De van normális is, aki így viselkedik azzal meg nem kell törődni.:)
2013. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es, Én elöbb kötöm fel magamat minthogy vénségemre olyanná váljak mint az ilyen nagypofájú nyanyák... tisztelet a kivételnek
2013. dec. 29. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Akkor már készítheted kérdező a kötelet, mert a mostani írásod is tele van rosszindulattal, és ha annyi idős leszel, mint akikről írsz, akkor is ilyen leszel vagy még ilyenebb, csak akkor nem az időseket, hanem a fiatalokat fogod utálni.
2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
*6-os: Aki rosszindulatú megérdemli, hogy utálják. A kérdező valószínűleg tapasztalatból írta ezeket, ahogy én is. Attól hogy valaki öreg, még nem mentség a bunkóságára.
2013. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

7: ez való igaz, de a bunkóság semmilyen korban nem jó, és kortól függetlenül lehet tapasztalni.


Csak megjegyzés: egy 50 éves nem öregasszony azért.

2013. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
*8-as. Ebben egyetértünk.:)
2013. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6/9: nem vagyok rosszindulatú, sőt, ahogy írtam, én megadom a tiszteletet mindenkinek!!! De akiket fentebb leírtam, rossz tapasztalatból, azok NE várják el tőllem hogy tiszteljem őket... Sőt...Inkább felkötöm magamat 40 évesen, minthogy olyanná váljak öregségemre mint az ilyenek.. Érdekes az utcánkban lakik pár 70-80 éves néni, ők nem ilyenek, meg igényesek, sőt.. velük el lehet beszélgetni csomó mindenről.. De az ilyenek, akiket leírtam.. Ahelyett hogy másokat oktatnának ki, a maguk nagypofájú stilusában (akiket leírtam), inkább a saját házuk táján tennének rendet, elég csak rájuk nézni, több fülük van mint foguk, meg a házuk mindjárt összedől, ja és büdösek is, olyan tipukus öregszag....... ma is 'beszólt' nekem egy ilyen nagypofájú öregasszony,, miniszoknyába voltam, cicanaciba, és ilyet mond h uristen, ez úgy néz ki mint 1 k..va.... ezek mibe vannak? A miniszoknya, cicanacival, szolíd felsővel meg csizmával, igényesen, az mióta qrvás? :S

A másik: A fentebb, kérdésben leírt kollégám, meg ilyet mondott hogy "na odamegyek a 2 románhoz", mindezt tök alpári, hangos stílusban, mikor kajaszüneten voltunk, mivel van 2 ERDÉLYI MAGYAR kollégám, akik egymás mellett ültek, kajáltak, és odament hozzájuk... Nemtudom hogy hogy jön ehhez h lerománozza őket, akik magyarok, ideköltöztek (mert igen magyarok, csak Aradon élek, születtek)... Azthiszi h milyen okos, közbe meg buta mint a tök....

2013. dec. 30. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!