Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a gyáva...

Mi a véleményetek a gyáva emberekről?

Figyelt kérdés
Mit tanácsolnátok egy gyáva embernek?

2021. júl. 4. 18:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Vagy inkább a te fogalmazásoddal van gond kérdező. Ha akarsz valamit legyél egyértelmű.
2021. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem elég egyértelmű volt amit kérdezett... csak ti itt néhányan nem válaszolni jöttök egyik másik kérdéshez, hanem kötekedni, mert életképtelen, unatkozó szerencsétlenek vagytok, akiknek csak itt arc nélkül nagy a szája...
2021. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11# Nem tudod mit jelent a gyáva szó? Nézz utána!

12# Köszcsy! 🤗

2021. júl. 5. 21:26
 14/25 A kérdező kommentje:
"Gyáva népnek nincs hazája!: Ha valaki vagy valamely közösség élni akar, vállalnia kell a küzdelmet és a vele járó kockázatot."
2021. júl. 5. 21:29
 15/25 anonim ***** válasza:
Meg becsülete sincs.
2021. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15# Az első adandó alkalommal eladja, mert a bőre drágább, mint az elvei.
2021. júl. 5. 22:47
 17/25 A kérdező kommentje:
A gyáva ember mindent felad. Legfőképpen azt, ami fontos neki, mert a félelmei erősebbek, és ezek szolgálója lesz.
2021. júl. 5. 22:50
 18/25 anonim ***** válasza:
Semmit. Szeretem elkerülni a gyávákat.
2021. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

#13 tudom mit jelent, de a kedvedért utána is néztem :)


"Félelmet érző (személy, élőlény), aki természeténél, jelleménél fogva tart a veszélytől, az esetleges nehézségektől, kellemetlenségektől, és ezért visszahúzódóan viselkedik."


A félelem érzetet sokminden kiválthatja, pl egy magas hely, vagy valamilyen állat. Mindenkinek vannak félelmei ebben, semmi elintélendő nincs. Persze mint korábban többen is írták a gyávaság azt is jelentheti, hogy nem tud kiálni magáért, behódol másoknak.

Szóval vagy fogalmazz pontosan, és azt kérdezd meg amire választ akarsz. Ha úgy érzed ez megy, akkor pedig te nézz utána az általad használt szavak jelentésének. :)

2021. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19 A félelem a belső korlátokat mutatja. A bátorság túlmegy a félelmen. A félelmek ellenére küzd azért, ami fontos neki.
2021. júl. 6. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!