Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3 gyerekem van es élettársam....

3 gyerekem van es élettársam. Rolunk kicsit több mint ezer képet posztoltam. Most hallottam hogy ez miatt többen kibeszéltek. Mi ebben a rossz?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy azok a képek nyilvánosak, bárki láthatja őket, bárki lementheti őket. Nemcsak a rokonok vagy barátok, hanem lehet, hogy beteg, pedofil emberek is. Amit kiraksz az internetre, az ott is marad. Javaslom, hogy állítsd be a profilodon, hogy a képeidet csak az ismerőseid lássák, a profilod legyen különben teljesen privát. De a legjobb megoldás nyilván az lenne, ha nem posztolnál a családodról ilyen mennyiségű fotót, hanem megpróbálnád az életed a valóságban élni és nem az interneten.
2021. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen valoban nyilvánosra van állitva a posztolás ez miatt lettem gúny tárgya
2021. júl. 5. 07:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, minek ennyi képet posztolgatni a családtagokról. Ez olyan magamutogatásnak tűnik.
2021. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem kíváncsi 0-24 a 3 gyerekedre meg az éllettársadra. Felesleges telebszni az üzenőfaladat a magánéleteddel, senkit nem érdekel.
2021. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kommentek es a likek azért nem ezt mondják. Tobb mint 200 like is van egy egy képemen
2021. júl. 5. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Likek". Komolyan olyan vagy, mint egy 15 éves tinip.csa, aki a közösségi oldalakon éli a "tökéletes életét".
2021. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha 200 like van egy képed alatt, az miért jó? Ettől lesz harmonikus a házaséleted? Ettől lesz okos és szófogadó a gyereked?
2021. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én lájkolom, ha egy ismerősöm feltesz egy családi képet, mert tudom, hogy fontos neki és nem akarom megbántai az érzelmeit. De ettől még ha valaki sokat posztol, nem biztos, hogy az ismerősöm marad, vagy legalábbis beállítom, hogy ne lássam, mit posztol mert idegesít. A legjobb barátnőm gyerekei is cukik, szoktam nyomni egy lájkot, de végig sem nézem a fotókat, amiket kirak, csak az elsőt, mert nem akarom 15-20 képen keresztül nézni, hogy Krisztike biciklizik, Krisztike hintázik, Krisztike apuval cukiskodik stb. Pedig tényleg aranyos kislány, de jegyezd meg, hogy senkit nem érdekel a magánéleted, a lájkok ellenére sem. Akik ugyanilyenek, mint te, azok is főleg azért lájkolják körbe egymást, mert majd ők is akarnak lájkokat. Miért, téged érdekel mások családja ilyen mélységben? Őszintén!!!!
2021. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól, hogy 200 lájk és 100 komment van egy képeden, attól azt még ugyanúgy letölthetik a pedofilok. Ha annyira szeretnéd mutogatni a családodat az ismerőseidnek, akkor küldd el nekik e-mailben a fotókat, vagy nyomtasd ki őket és add át személyesen nekik. De nekem a válaszaidból egyáltalán nem az jön le, hogy te bármin is változtatni akarnál. Ha nem zavar téged, hogy boldog-boldogtalan letöltheti a gyerekeid fotóit és aztán otthon este azt csinálhat rá, amit akar, akkor ne csodálkozz, hogy a hátad mögött majd kibeszélnek és megszólnak az emberek.
2021. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy senki sem kíváncsi a gyerekeid minden egyes mozzanatára minden nap
2021. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!