Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes élni ha nem akarok...

Érdemes élni ha nem akarok semmit sem dolgozni mert utálom mert mindig csak szenvedek tőle?

Figyelt kérdés
Nem értek semmihez sajnos de bármilyen munkát képes vagyok elrontani nem vagyok okos és nem való nekem ez az élet arra jöttem rá. Van más is így?

2021. júl. 5. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok dolgozni, mindentől szenvedek amit csinálnom kéne..

Nyugi nem vagy egyedül!

2021. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj így semmi jó nem vár rám. Mindennek az alapja a jó megélhetés. Anélkül semmi nincs.
2021. júl. 5. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Régen jártam kisegítő középiskolába és még az se sikerült. Ennyi eszem van.
2021. júl. 5. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenki találja meg a helyét az életben. Szerencse is kell hozzá. Én is csináltam szar melókat régebben, szalagmuka, segédmunka, rühelltem ezeket, én is úgy voltam vele hogy ha ebből áll az élet akkor a f@$zom az egészbe. Sok év után szembejött egy lehetőség, alapjaiban változott meg az életem ezután pozitív irányba. Én azt látom egyébként hogy a lehetőségeket sokan megkapják de egyszerűen képtelenek élni velük mert azt hiszik hogy az nekik jár. Jár a francokat, senkinek nem jár semmi az élettől. Csak erre általában akkor jönnek rá amikor már elbaszták.
2021. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de nekem tényleg nincs esélyem ebben az életben. Csak nagyon kemény munka jut. Ott is azt hallghatom ilyen hülye vagy meg ilyen lassú vagy aztán kirúgnak úgyis. Nekem ez pokol ez az élet.
2021. júl. 5. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Erdemes elni.


Lehet-e ugy elni, hogy visszautasitod a jelenlegi tarsadalmi elvarasokat?


Ugy mar nem igazan.


Sajnos olyan tarsadalomban elunk ahol a business, a cegek, a multik a legfontosabbak. E korul forog minden es mindenki.

2021. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi értelme akárhogy gondolkodom.
2021. júl. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!