Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálok élni, de meghalni se...

Utálok élni, de meghalni se akarok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Undorodom ettől az életnek nevezett őrülettől, minden életkedvem elveszi, hogy bizonyos csoportok már rég megtervezték a kiirtásunkat!

Tudom, hogy ez a világ csak egyre rosszabb lesz, de képtelen vagyok végezni magammal (egyrészt azért, mert félek, hogy ugyanide visszakerülök, csak másik testben...)

Ezt már nem akarom, nem akarok létezni többé, semmilyen formában... :(



2014. nov. 9. 08:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
"bizonyos csoportok már rég megtervezték a kiirtásunkat" Mit értesz ez alatt?
2014. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Egy darabig én is így éreztem, de megtaláltam azt a tevékenységet, amit szeretek csinálni, és mások nem szólhatnak bele, vagy ha mégis megteszik, akkor nem érdekel. Én egyébként is elég kívülálló vagyok, nem érdekelnek a körülöttem lévő emberek. Ha szeretnél beszélgetni írj.
2014. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem hallottál még az Új Világrendről, chemtrail, HAARP, stb...? amelynek része az emberiség nagyrészének kiirtása
2014. nov. 9. 09:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

3: Ja, ha ez sikerül... Akárhogy is ez nem lesz, mivel én személy szerint mint "Kovács Jóska" - (mondjuk) - nem tudok ez ellen tenni semmit nem érdekel. Bízom benne, hogy az emberiségnek megjön az esze ahogy szorul a nyaka körül a hurok.

Bár ezek az összeesküvés elméletek túl vannak variálva, van olyan összeesküvés elmélet amely megállja a helyét, de van amik minden sz**ba bele akarnak látni egy kis illuminatit pl: [link]

Volt ennél durvább is csak azt nem találom, ti is ugyanolyan ge*ik vagytok mint a többi keresztényellenes f***kalap, csak a provokáció a célja a legtöbb ilyen oldalnak, hogy ne legünk képesek összefogni, csak ezt az i*ióta nem veszi észre, hosszabban is tudnék erről írni, de nem akarok

2014. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

3# jesszus, mi van veled?


Felejtsd el ezeket a butaságokat!

Élvezd életed minden percét, a kv illatát, azt hogy süt a nap, sportolj! Sétálj

Mindjárt jó lesz élni.

2014. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor nagyon rosszul csinálják, mert az emberiség létszáma folyamatosan nő.
2014. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Ling-ce ***** válasza:
Keresd meg az élet apró örömeit. Ne hagyd, hogy különböző összeesküvés-elméletek pánikot keltsenek benned. Nézz meg egy-két vígjátékot, (a humor sokat segíthet) vagy ami érdekel.
2014. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
sajnos már semmi sem okoz örömöt, semmi sem érdekel... mindenben (akaratlanul is) csak a kapcsolatot keresem az orwell-i világgal (és ez a világ egyre inkább azzá válik)
2014. nov. 9. 15:22
 9/24 anonim válasza:
Van egy srác ( nem pszichológus ), aki kizárólag ilyen esetekkel dolgozik és baromi olcsón. Ha gondolod írj és megadom az elérhetőségeit, akár személyesen is tudsz vele találkozni vagy Skypeon is megtudjátok beszélni és Ő biztos segíteni fog neked !
2014. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 homo ludensz ***** válasza:
100%

A kedves kérdésfeltevő társává szegődött egy jókora depresszió és most kettecskén kuporognak a padlón.

Javaslom hogy tedd fel magadnak e kérdést. Mikor éheztél úgy igazából vagy mikor fáztál úgy hogy azt hitted meg fogsz fagyni? Önmagadat siratni szüntelen az nem nagy tudomány. Rákényszerültél e valaha hogy el menj a teljesítőképességed határáig?

Menj ki az útra és nézd azt az útszéli "hitvány" gyomot amit naponta megtaposnak és mégis újfent kinő.

2014. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!