Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fura szokasaitok vannak?

Milyen fura szokasaitok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem pl. az a szokasom hogy mindenknek hagyom hogy vegig mondja amit elkezdett. Ez magaba nem is fura, de ha van egy film vagy video amit nem talalok erdekesenek akkor is megvarom mig a benne szereplo szemely abbahagyja a mondatot amit elkezdett es utanna kapcsolom ki.

2021. júl. 5. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bal kezemmel folyton húzkodok, tépkedek egy adott tincset a hajamból. Úgy ált. a baloldali választékom töröttebb, mert folyton piszkálom. Ha ideges vagyok, ha unatkozom (nálam ez is odegességet vált ki, stressznek élem meg az unalmat), előveszem ezt levezetésnek.
2021. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha megvakarom pl a bal fülemet, akkor a jobb fülemet is mindig meg kell vakarnom ugyanott, hiába nem viszket, mert különben asszimetrikusnak érzem magam
2021. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 A kocsiban csak páros számú hangerőn hallgatok zenét.

#2 Addig nem kapcsolok el egy zenét, amíg az előadó el nem mondja az adott részletet a dalból

#3 Ha ideges vagyok, akkor rágom a számat és fogdosom a hajam

#4 Nem tudok úgy aludni, ha a falnak befelé fordulok

2021. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem ha hangosan csörög a telefonom, ezért mindig némán van. Utálom a hirtelen hangos zajokat, a telefoncsörgés nekem az.
2021. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szeretem nézni a női lábakat. Ha valaki szemétkedik velem, nem feltétlen torolom meg, nem szólok vissza, vagy hasonló, mert tudom, hogy az élet őneki is ad majd valamit, csak nem most...
2021. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha bent egy kollégának túl nagy az arca, egy anonim e-mail küldő rendszer segítségével névtelenül elküldöm a k*rva édes anyjába. 😁
2021. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

- Szállodában képtelen vagyok csak úgy simán belefeküdni az ágyba, ezért komplett ágyneműhuzatot viszek magammal, ami nemcsak az otthoni illatot idézi, hanem a higiénia szintet is.

- Utálom a páros számokat, ezért a klímának, a rádiónak mindig páratlan számon kell működnie.

- Szeretem az ujjaimon felkapargatni a bőrt és csak úgy piszkálni, nagyon jó érzés.

- Ha édeset eszek, akkor utána rögtön sósat is ennem kell és fordítva. Legutóbb például házi kolbászt és lekváros fánkot ettem falatonként felváltva, nagyon jól esett.

2021. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Meccs nézésnél ha viszket az orrom,nem vakarom meg mert gólt kap a csapatom

Meg mindenféle tisztasággal kapcsolatos mánia amivel mások agyára megyek

2021. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

-Mindig úgy állítom be az ébresztőimet, hogy pl. 7:01, 6:29, stb. Sosem egészre meg félre. :D

-Babonás vagyok, ha leesik egy éles tárgy, a vállam fölött átdobok egy marék sót.

-éjfélkor nem merek tükörbe nézni, ezért ha pl. 23:51 van, addig nem megyek fogat mosni, amíg el nem múlt éjfél

-csak úgy tudok elaludni, hogy először balra fordítom a fejemet, a jobb kezem van a fejem fölött és a bal lábamat húzom fel, majd kb. öt perc múlva jobbra fordítom a fejem, a bal kezem kerül a fejem fölé és a jobb lábam húzom fel

-nem tudok párnán aludni, mert úgy érzem nem kapok levegőt, ezért a koliban és akárhol is pólón alszom vagy összegyűrt pokróc megy a fejem alá

2021. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3-as a te masodik szokasod olyan mint Amit kiirtam peldanak :D
2021. júl. 5. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!