Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik egyes-egyedül félsz...

Akik egyes-egyedül félsz (és/vagy különböző aggodalmak) végett menekülnek Britanniából haza a rosszlétbe (és a gyakorta másikat alaptalanul lenézők országába) mik miatt félnek? Mi van az utóbbi években ott, h. előbb valaki azt írta Britannia elesett?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A rasszisták sem érzik ott jól magukat, mert London mondjuk eléggé kevert város.
2021. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem dolgoztam, éltem külföldön, ezért nem tudom elképzelni, hogy ott kint mennyivel, vagy hogyan élnek jobban azok, akik kimentek dolgozni. Az itteni rosszlét miben nyilvánul meg. Nem trollkodok, aki tudja pár szóban leírhatja, mert nem értem ezt.
2021. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Britannia elesett? Micsoda?! Csak nem ker abbol, hogy kelet-europabol erkezo emberekkel a sajat allampolgaraival egyenloen kelljen bannia.
2021. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Két példa, ami hirtelen eszembe jut:


Egyesek képesek heti öt napot, valakik még hatot is holmi nettó 150-170 eFt-os "fizetésekért" dolgozni, és élet helyett szinte állandóan csak másnak dolgozni, miközben nem csak elmúlik (sehogy) az illető életének egy jelentős része, elveszíti a lehetőséget, hogy ideje legyen (akármire), DE EZÉRT még ráadásul meg sem fizetik - hogy kárpótolnák, ha már a sehogy-ra áldozza a drága/legtöbb idejét, legalább legyen értelme. Legyen/lenne honorálva, ha már nem magára pazarolja, hanem más(ok)ra áldozza a kevés idejét, amit e rövid életből (az élet, az Isten, vagy a sors) neki ajándékoztak.


Másik - utóbbi évek "nagy kedvence" - tíz éven át állandóan 30-40 millió forintokért árult családi házakat megyeszékhelyen (nálunk legalábbis) az utóbbi években 60-70 millió forint alatt ha meggebedsz sem kapsz már meg. Ez lesz, ha a jobb módúaknak leviszik a banki alapkamatokat, ezért más megoldásokat kell keresniük, hogy pénzüknél maradjanak, és esztelen módon kezdik felvásárolni a családi házakat. Ez pedig a PUSZI-val kéz a kézben alig néhány év alatt duplájára drágítja az ingatlanokat.

Ha nem többre.

2021. júl. 6. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez kettesnek ment, de nem ez a kérdés, hanem továbbra is egyedül az, hogy:


"Akik egyes-egyedül félsz (és/vagy különböző aggodalmak) végett menekülnek Britanniából haza a rosszlétbe, és a gyakorta másikat alaptalanul lenézők országába:


Mik miatt félnek?


Mi van az utóbbi években ott, hogy előbb valaki azt írta Britannia elesett?"

2021. júl. 6. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nem találkoztam ilyennel,szóval most csak tippelek. Lehetséges a Brexit miatt,pláne ha valaki olyan szektorban dolgozott,amit ez különösen érintett. Förumokon olvasok közbiztonság romlásáról,nem tudom,hogy ebben mennyi az igazság.
2021. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!