Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek egyedül este? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyedül lakok kertes házban.


Néha féltem de nem volt vészes. De x okok miatt úgy érzem pánikbeteg is lettem.


Van mikor nagyon félek itthon este.

Alapból nyugodt környék de bennem van a félelem.


Újak a nyílásszárók, ajtó.


Van az udvarra egy kamera és a kapura is vesz egy.


Van két kutyám viszont ők elvannak zárva, mert felássák a kertet ( vannak cickány lyukak) gondolom ezért.


Úgy döntöttem akárhogy fognak ásni kifogom őket engedni, de volt mikor akkor is féltem akkor attól is h valaki bántani fogja a kutyáimat.


28 éves lány vagyok.



2021. júl. 2. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Ha x okok miatt van ez akkor javaslom egy y beszerzését, amivel z lesz.
2021. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Riasztó.


Plusz ha ennyire durva, akkor érdemes lenne pszichológus segítségét kérned.

2021. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Szerezz be egy férfit.

"Családi házban élő, egyedülálló 28 éves lány párt keres."

Ha nem vagy abszolút ronda és kövér, akkor lesz pasid.

2021. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Riasztón gondolkoztam erre gyűjtögetnem kell, nem drága mert kértem már árajánlatot de hirtelen zsebből most nem tudom kifizetni.


Elsőnek: ha egy pasira gondolsz az nem olyan egyszerű ám. De ha nem erre gondolsz akkor kérlek fejtsd ki.


Igazából csak annyi, hogy tavaly nyáron a szomszédba fényes nappal bementek szerencsére otthon voltam, de kiugráltak a kerítésen 3 roma nő aztán elfutottak pár házzal odébb egy kocsihoz elhajtottak, hiába próbálta a szomszédség összetenni a rendszámot meg hiába adtak leírást nem lettek meg. Nekem azóta van vannak kamerák, de mindig olvasom a csoportban meg hallom barátnőmtől hogy lábnyomokat találnak.


Nem is attól félek, hogy megölnek álmomban, mert utána végülis már mindegy hanem ha elviszik az értékeimet ( fűkasza, szétbarmolja az autót , üvegcsere stb) azzal nekem károkat okoznak hiába a biztosítás nem biztos h fedezi

2021. júl. 2. 12:37
 5/25 anonim ***** válasza:
15%
Mitől félsz? Először nézz szembe a félelmeddel? Sötétség, betörők, rablók, ezeket látod és hallod ékszaka a félhomályban. De ha megismered az ismeretlent, már nem fogsz félni. Válj azzá amitől félsz, keresd elő a fekete ruháidat, vedd fel éjszaka és törj be pár házba a környéken, így rájössz, hogy amitől félsz, Te magad vagy. Betörő lettél, törvényen kívüli bünöző, aki már nem fél, hiszen Te magad vagy a félelem és rettegés. Vége, elmúlt a félelem, már nyugodtan alszol. De milyen áron...
2021. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát nézd kinek mi a ronda.. van hasam nem vagyok 200 kiló de ez nem így megy. Volt olyan pasim mikor már itt laktam h ki se mert menni megnézni mi csörög..

Akkor persze idegből konyhakéssel kimentem de csak valami állat volt.


Ilyen pasi nem kell.

2021. júl. 2. 12:39
 7/25 A kérdező kommentje:
Biztos nem török be máshoz
2021. júl. 2. 12:39
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs meg a riasztó, addig kitehetsz egy "Rendőrséghez bekötött riasztóval védett terület" táblát, hátha elrettenti őket.
2021. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ugye tudod, hogy ez nem normális?

Jó lenne leállni a barátnőiddel való beszélgetésben, ha csak riogatni tudnak. Ha tényleg pánikbetegnek is érzed magad, akkor érdemes lenne szakemberhez fordulni, mert félelemben nem lehet élni. Egyébként meg, attól, hogy a szomszédodban megtörtént nagyon kevés arra az esély, hogy veled is meg fog. Ennyi erővel mindenki retteghetne éjszaka, sőt, utcára is félhetnénk kilépni, mert bármikor meggyilkolhatnak.

2021. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

És ez szabályos? Nem számít majd valami megtévesztésnek? Ha mondjuk polgárőr/ rendőr meglátja?


Olyan riasztót akarok ami be lesz jelentve biztonsági szolgalathoz hozzájuk beriaszt és a rendőrökkel együtt jönnek ki. Ez havi szinten se drága.



Igaz lehet a túlzott magány miatt félek,de mondom ez a pasi téma nem olyan egyszerű.

2021. júl. 2. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!