Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénz és az érdekek az...

A pénz és az érdekek az elsődlegesek a szép nőknek? Ha nem így van, akkor miért van ennyi férfi szép nő nélkül, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint van bőven elég pénzes pasi minden szép nőnek? Kétlem.

Mellesleg neked miért nem jó egy átlagos nő? Biztos nem vagy egy férfi szépség, ha ez a kérdés megszületett.

2021. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem tobb szep baratnom van, van amelyik kimondottan kiemelkedoen szep volt, hat egy idiota buszsoforhoz ment. De tobbet is tudnek emliteni.

Nekem is tobb udvarlom volt, a ferjemmel mikor megismerkedtem egy 24 nmes alberletben lakott.

Szerintem jobb az, ha hasonlo anyagiakkal rendelkezik a ket fel, es eggyutt kuzdik fel magukat, vagy mar alapbol mindketto jol all es nincs egyenlotlenseg ilyen teren.

2021. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell szép nő? Ha te nem éred be a "magad szintjével" akkor a szép nő miért érje be veled?
2021. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj tipikus incel kérdés...

Miért fáj neked ha egy nő nem akar a szintje alatti párt valasztani magának?

A barátnő sem csak úgy jár bárkinek is, ugyanis mi nők is ugyan olyan érző lények vagyunk mint ti nyilván nekünk is megvannak a személyes preferenciáink amit figyelembe is veszünk párkeresésnél. De általánosítanod sem kénne. Nincs olyan hogy a szép nők halmaz mert:

1. Mindenkinek más az esztétikus, a szép

2. Nem lehet embereket ilyen szinten általánosítani, nyilván a számodra szép nő kategóriába eső embereknek is mind más-más igényei vannak a jövőbeni párjávl kapcsolatban már ha akar magának párt.


Sok ember nincs így ráfixálódva a párkapcsolatra, lehet hogy az adott egyedülálló nő éppen a karierjére koncentrál 100%-ban és az életébe az adott pillanatban nem fér bele még egy párkapcsolat is ( ugyanis ha jól akarunk működtettni egy kapcsolatotot és nem csak úgy elvegetálni a másik mellett ahhoz elég sok energia kell)

Vagy az illető olyat keres akivel már megállapodhat és családot alapíthat így nyílvan jól megvállogatja, hogy kivel is jön össze.

Vagy csak szimplán élvezi a szabadságot hogy éppen nincs senkije.

Millió oka lehet amiért egyedül van egy amúgy sokak számára esztétikus nő.

Nem kell ezt a jelenséget démonizálni.

2021. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem általánosítás, hogy a pénz és az érdekek egy elsődlegesek egy nőnek. Persze van példa rá, de nem feltétlenül igaz. Én úgymond szép nőnek számítok, mégis olyan párom van évek óta, akivel együtt küzdjük fel magunkat, együtt érünk el mindent, eszembe nem jutott soha ezt megváltoztatni. És rengeteg ilyen hozzám hasonló gondolkodású nőt ismerek. A szép nő relatív, kinek mi, de nem biztos hogy egy általad vélt szép nő beváltaná a reményeidet mint mondjuk egy átlagos nő. Egyébként mindenkinek más igényei vannak egy kapcsolatban, és a célok is fontosak, hogy mit szeretnének együtt elérni. Egy párkapcsolat az összehangolódásról szól, ha nem tudják összeegyeztetni a célokat, vagy esetleg a munka szól bele akkor az már nagyon nehéz.
2021. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a szép nő milyen anyagi helyzetben van!

Ha szegénységből szeretne menekülni, nyilván, hogy bepróbálkozik a gazdag fasziknál, eléggé el nem ítélhető módon.

Ha van pénze a szép nőnek, akkor meg eleve olyan körökben mozog, akik hasonlóan tehetősek.

Ezért jut kevesebb szép nő a szegény vagy átlagos anyagi helyzetű férfiaknak.

2021. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
XD
2021. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2021. jún. 21. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mennyire szegény az a férfi.

Én szegény nőként, lakótársakkal lakom, tehát csak egy szobát bérelek, nem választhatok hozzám hasonló helyzetben lévő férfit. Nem tudnánk hol szexelni. Én nem csinálnám úgy, hogy más is van a lakásban. MINDIG áthallatszik. Akármilyen csendben is próbálják csinálni. Sajnos nem egyszer volt már "szerencsém" más segghezcsapódásait, ágyrecsegését, nyögését hallgatni.

Én ahhoz túl szemérmes vagyok, hogy ilyen körülmények között szexeljek. Vagyis a férfinak kell, hogy legyen lakása. Ha nem is saját tulajdonú, csak bérel valamit, az is jó.

Pedig még csak szép nő sem vagyok. Mégsem kell szegény pasi, úgy értem ugyanolyan szegény, mint én. Mert egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, hogy szegénnyel legyek együtt, a fentiek miatt. Legalábbis ugyanolyan szegénnyel nem, mint én vagyok.

Relatív persze a szegénység. De az, akinek saját hitelmentes lakása van, az az én szememben már gazdagnak számít.

2021. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!